Reklama/Advertisement

ASUS ROG Xonar Phoebus Solo – kvalitní zvuk pro pořádnou pařbu

ROG Xonar Phoebus Solo

ASUS představil osmikanálovou zvukovou kartu Xonar Phoebus Solo ze své série Republic of Gamers (ROG) specializované na hráče. Je určena pro sběrnici PCI Express, podporuje technologie Dolby Home Theater V4 a nabízí prostorový zvuk DTS UltraPC II.

Zvuková karta ROG Xonar Phoebus Solo je vybavena stíněním proti elektromagnetickému záření a technologií ASUS Hyper Grounding, která výrazně snižuje vzájemné elektromagnetické rušení komponent stolních počítačů. Technologie Hyper Grounding se speciálním vícevrstvým tištěným spojem a kvalitním napájením pomáhá snižovat elektrické rušení a šum způsobované jednotlivými komponentami, což přispívá k čistšímu zvuk s minimálním zkreslením. Díky kvalitnímu D/A převodníku PCM1796 nabízí karta ROG Xonar Phoebus Solo velmi čistý zvuk s odstupem signálu od šumu 118 dB (SNR). Hráči se tak můžou těšit na mimořádně přesný poziční zvuk.

ROG Xonar Phoebus Solo

Řada hráčů při hraní využívá sluchátka, aby nerušili ostatní. Karta ROG Xonar Phoebus Solo jako jedna z mála využívá špičkový sluchátkový zesilovač TPA6120A2 s impedancí 600 ohmů. Novinka nabízí technologii Dolby Home Theater V4, která přináší lepší zvuk ve filmech jak při použití sluchátek, tak reproduktorů. Díky podpoře nové zvukové technologie DTS UltraPC II nabídne karta kvalitní zvuk v jakékoli PC aplikaci, ať už půjde o hru, sledování filmu nebo telefonování přes internet.

Karta ROG Xonar Phoebus Solo nabízí čtyři různé herní zvukové profily podle žánru. K dispozici jsou profily pro FPS střílečky, real time strategie, RPG hry nebo závodní simulátory. Prostřednictvím aktualizace ovladače Phoebus si navíc mohou lepší herní zvuk, speciální profily rozdělené podle žánru a technologii DTS UltraPC II užít také stávající uživatelé karet ROG Xonar Phoebus.

Technické parametry:

  • SNR: Až 118 dB
  • Celkové harmonické zkreslení (na výstupu): 0,00039 % (-108 dB) při 1 kHz
  • Frekvenční odezva při 96 kHz, 24 bitů: 10 Hz až 48 kHz
  • Impedance sluchátkového zesilovače: 32 až 600 ohmů, 3 úrovně zesílení
  • Kanály: 7.1
  • Kompatibilní sběrnice: PCI-Express
  • Maximální vzorkovací frekvence a rozlišení: 192 kHz, 24 bitů (všechny kanály)
  • Možnosti připojení: 5× 3,5mm analogový výstup, 2× 3,5mm analogový vstup, 1× výstup S/PDIF
  • Operační systém: Microsoft Windows 8/7/XP (32-/64bitový)
  • Karta se již prodává za 3790 Kč, resp. 139 euro s DPH.

Zdroj a foto: ASUS

 

You must be logged in to post a comment Login