Reklama/Advertisement

AwoX AromaLIGHT Color: Chytrá žárovka, která mění barvy a dokáže vonět

Potřebujete navodit romantickou atmosféru, přebít nelibou vůni připálené cibule z kuchyně, vyrovnat se s odérem vašeho domácího mazlíčka, který je po promoklém venčení cítit jako zmoklý cirkus? Vonící žárovka AwoX AromaLIGHT Color vám určitě pomůže. Mění svoje barvy, stoupá z ní vůně a můžete ji ovládat třeba mobilním telefonem.

AwoX AromaLIGHT Color je chytrá a energeticky úsporná LED žárovka, kterou prostřednictvím Bluetooth 4.0 můžete ovládat ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. V aplikace SmartControl, připravené pro zařízení s Androidem a iOS, můžete bezdrátově ovládat nastavení jasu, barev a intenzity rozptylu esenciálních olejů. Kdyby vám snad jediná žárovka nestačila, můžete jich koupit klidně 8 a všechny spojovat do více zón, které ovládáte synchronně. Jedinou podmínkou je dosah 20 metrů.  Žárovku lze integrovat s ostatními produkty Awox (StriimLIGHT – streamování hudby, SmartLIGHT – bezdrátové ovládání jasu a barev).

Technické údaje:

  • Přirozené a tiché rozptylování esenciálních olejů
  • Časovač vypnutí a zapnutí difuzéru a nastavení otáček difuzéru
  • Regulovatelný barevný tón a jas
  • Nastavitelná teplota a intenzita bílého světla
  • Výkon žárovky: 7W (ekvivalent 25W žárovky)
  • Aplikace SmartControl zdarma ke stažení na Google play a App Store
  • Velikost vhodná pro většinu svítidel

Žárovka je v prodeji za 1330 Kč včetně DPH. Zdá se vám to hodně? Možná. Vyvětrání místnosti od nelibého zápachu je zdarma, jen kvůli tomu musíte dojít k oknu. Když si přitom pohrajete se záclonou, závěsem či žaluziemi, možná dokážete změnit i světelné podmínky. Vonící svíčky z obchodu jsou levnější než chytrá žárovka. Ale zvládnou jen dvě světelné funkce: Světlo a tmu.

A teď si představte tu frajeřinu, až před svou vyvolenou budete telefonem ovládat AwoX AromaLIGHT Color, měnit osvětlení a přidávat vůni. Otočí se k vám s tázavě povytaženým obočím a zeptá se: „Zase prdíš?“ A vy můžete klidně zatloukat, brblat něco o lásce a doufat, že ta vůně vážně přebije cokoliv…

Zdroj a foto: Audiopro Kreatek.cz

 

You must be logged in to post a comment Login