Reklama/Advertisement

Cenově dostupný monitor 23″ NEC AccuSync AS231WM

NEC Display Solutions rozšířila svou řadu o 23“ entry-level model NEC AccuSync AS231WM. S formátem 16:9 je monitor zaměřen především na firemní trh, je vhodný pro standardní kancelářské aplikace a má certifikace TCO 5.0 a Energy Star 5.0.

Širokoúhlý formát AS231WM zajistí umožňuje uživateli zobrazení aplikačních oken vedle sebe, čímž významně přispívá k celkové produktivitě. Díky Rapid Response technologii má monitor odezvu pouze 5 ms. Vylepšená technologie podsvitu se dvěma trubicemi nabízí jas 250 cd/m2 a snižuje spotřebu na 25 wattů. Při používání v ECO módu je spotřeba snížena na méně než 22 wattů. Integrovaný Carboon Footprint metr měří a zobrazuje ušetřené množství nevypuštěného ekvivalentu škodlivých látek CO2,za předpokladu použití úsporného režimu.

Integrované reproduktory a vstup pro sluchátka vyhovují multimediálním aplikacím.  Připojení k PC je možné přes analogový 15-pin nebo digitální DVI rozhraní, které podporuje dva zdroje signálu. VESA montážní úchyty nabízí řadu možností montáže na zeď a tak úsporu místa na stole.

NEC AccuSync AS231WM je vyráběn v černé barvě, je již dostupný na našem trhu a doporučená cena byla stanovena na 5 400 Kč včetně DPH.  NEC Display Solutions Europe poskytuje kompletní tříletou záruku, včetně podsvitu, systémem Door – to Door.

 

 

Zdroj: NEC

You must be logged in to post a comment Login