Reklama/Advertisement

Chytré švihadlo aneb Sophia vám to spočítá

Sophia je chytré švihadlo, které má v rukojeti zabudovanou elektroniku. Dokáže spočítat přeskoky a spálené kalorie a předat informace do chytrého telefonu s Androidem nebo iOS.

Zajímavý nápad, který může oslovit řadu sportovně založených a soutěživých lidí. Přes švihadlo samozřejmě můžete skákat i bez počítání přeskoků. Ale v době, kdy se dobrovolně necháváme sledovat při běhu, chůzi či jízdě na kole, vylepšujeme odpal golfovou holí, baseballovou pálkou nebo tenisovou raketou s využitím různých čidel a senzorů, zlepšujeme svoje výkony a fyzičku, se i inteligentní švihadlo může hodit.

Sophina - Jak to funguje

Sophia nepočítá jen přeskoky, ale také spálené kalorie. Svoje výkony můžete sledovat po každém tréninku a porovnávat je s ostatními. Párování a přenos dat ze švihadla probíhá prostřednictvím Bluetooth, dobíjení zajišťuje USB port. Baterie by měla vydržet přibližně jeden měsíc na jedno nabití. Když všechno dobře dopadne a na Kickstarteru se vybere 28000 eur, možná se kromě předprodukčních vzorků rozjede i sériová výroba.

Více informací najdete přímo na Kickstarteru

Zdroj a foto: Kickstarter, FixFox

You must be logged in to post a comment Login