Reklama/Advertisement

Herní headset ASUS Cerberus – zařvěte si na parťáka

Herní sluchátka ASUS Cerberus

ASUS představil herní headset Cerberus určený pro uživatele počítačů a mobilních zařízení. Sluchátka mají 60mm neodymové měniče, 100mm náušníky a dvojici mikrofonů – odnímatelný směrový pro komunikaci ve hrách a integrovaný na kabelu pro běžnou hlasovou komunikaci a telefonní hovory.

Sluchátka Cerberus jsou navržena tak, aby vyhověla nejen při hraní her, ale také u poslechu hudby nebo sledování filmů. 60mm neodymové měniče se starají o výrazné zvukové podání. Sluchátka vynikají věrností reprodukce, ať už jde o zvukové efekty ve hrách, záznam rockového koncertu, hlasovou komunikaci nebo filmovou hudbu. 100mm náušníky polstrované umělou kůží spolehlivě zakryjí celé ucho, což umožní oddávat se poslechu bez rušivých zvuků z okolí.

Headset Cerberus lze připojit nejen k počítačům PC a Mac ale i k chytrým telefonům nebo tabletům. Komunikaci ve hrách zprostředkuje kvalitní směrový mikrofon s pěnovým filtrem, který zabraňuje pronikání rušivých zvuků. Základní délku kabelu 1,2 metru lze navýšit pomocí prodlužovacího kabelu o délce 1,3 m, jenž je součástí balení. Celková délka kabelu 2,5 m už je dostačující pro připojení sluchátek k počítačům nebo jiným domácím multimediálním přehrávačům. Prodlužovací kabel je vybaven rozbočovačem ve tvaru Y a nabízí samostatný 3,5mm konektor sluchátek a mikrofonu. Sluchátka Cerberus jsou proto kompatibilní s řadou nejrůznějších zařízení. Oba kabely jsou opletené, a tedy velmi odolné. V případě připojení sluchátek ke kapesnímu přehrávači nebo chytrému telefonu naopak uživatelé ocení kratší kabel v délce 1,2 m, čímž odpadá starost, co s přebývající délkou kabelu. Tento kabel, který je pevně spojen se sluchátky, má čtyřpólový 3,5mm konektor a je vybaven integrovaným mikrofonem, takže sluchátka můžete pohodlně využívat k hlasové komunikaci i s odpojeným hlavním mikrofonem.

Technické parametry:

  • 60mm neodymové měniče
  • Odnímatelný mikrofon s pěnovým filtrem
  • Integrovaný mikrofon na kabelu s tlačítkem pro ztlumení
  • Celková délka kabelu (s prodlužovacím kabelem) 2,5 m
  • 3,5mm, čtyřpólový konektor sluchátek a mikrofonu, délka kabelu 1,2 m
  • Prodlužovací kabel s Y-rozbočovačem o délce 1,3 m se samostatnými 3,5mm konektory sluchátek a mikrofonu
  • Kompatibilní s většinou chytrých telefonů, tabletů, stolních počítačů a notebooků
  • Hmotnost: 266 g (včetně kabelu)

Headset se začne v České republice a na Slovensku prodávat začátkem února/februára za 1369 Kč, resp. 49,90 euro s DPH.

Zdroj a foto: ASUS

 

 

You must be logged in to post a comment Login