Reklama/Advertisement

HUAWEI tablety MediaPad X1 a M1 a náramek TalkBand B1

Společnost Huawei představila na MWC 2014 dva nové tablety MediaPad a první chytré komunikační zařízení, které lze nosit – náramek TalkBand B1

HUAWEI MediaPad X1

HUAWEI MediaPad X1 kombinuje funkčnost chytrého telefonu a tabletu s připojením typu 4G LTE. Je uložen v celo-hliníkovém pouzdře a váží 239 gramů. Přístroj je ultra-tenký pouhých 7,18 mm a nabízí úžasný komfort i snadné použití, dokonce i při ovládání jen jednou rukou. Je osazen sedmipalcovým FHD LTPS 10bodovým kapacitním dotykovým displejem s rozlišením 1200 x 1920 bodů. MediaPad X1 je vybaven technologií CABC pro úpravu jasu podle obsahu, která společně s maximálním jasem 515 nitů zajišťuje skvělou viditelnost i na přímém slunci.

HUAWEI MediaPad X1 White

MediaPad X1 je vybaven systémem Android 4.2, pohání jej čtyřjádrový procesor Kirin 910 s frekvencí 1,6 GHz a využívá baterii s kapacitou 5000 mAh a výdrží až 21 dní v pohotovostním režimu. Video dokáže přehrávat bez zastavení plných pět dní a stejnou dobu lze bez přestání surfovat po internetu. Díky funkci zpětného nabíjení lze z přístroje dobíjet i další připojené přístroje. MediaPad X1 používá funkci „Super Decode Media Files”, která mu umožňuje rozlišovat mezi různými typy souborů a díky tomu dosáhnout lepšího streamingu médií při úspoře kapacity baterie; služba „Mail Grouping Service” zase dokáže rozlišovat mezi různými typy signálu a vyzváněcích tónů a na jejich základě organizovat zprávy.

Phablet je vybaven 13MPx fotoaparátem Sony Exmor R BSI s čočkou s pěti plastovými prvky (5P). Čelní kamera má rozlišení 5 megapixelů, čočku se čtyřmi plastovými prvky (4P), dále nabízí proprietární funkci tipů pro automatické zaostřování, obrazovku pro náhled, desetistupňovou automatickou funkci úpravy tváře a hlasově aktivovanou hands-free spoušť pro nejlepší „selfies”. Podporována je i funkce „Voice Photo” – kdy lze ke každé fotografii nahrát desetivteřinový zvukový záznam.

HUAWEI TalkBand B1

HUAWEI TalkBand B1 je hybridní mobilní komunikační přístroj typu „talk and track” a dokonalý doplněk k MediaPad X1, vybavený rozšířenou konektivitou pro bezdrátové volání a průběžné sledování denních pohybových aktivit. Přístroj je vybaven sluchátkem podporujícím Bluetooth 4.1, které uživateli nabídne až sedm hodin nepřetržitého volání, a flexibilním OLED displejem o úhlopříčce 1,4 palce. TalkBand B1 byl navržen tak, aby podporoval bezdrátové volání na zařízeních provozovaných na operačních systémech Android 2.3+ a iOS 5.0+, a synchronizace probíhá snadno prostřednictvím NFC. Vyšší úrovně zabezpečení je dosaženo tím, že TalkBand B1 začne vibrovat, pokud se dostane do vzdálenosti větší než deset metrů od synchronizovaného chytrého zařízení.

HUAWEI-Talkband

 TalkBand B1 bezdrátově sleduje pohybovou aktivitu uživatele a dosažený pokrok, včetně počtu kroků, kilometrů nebo spálených kalorií. Inteligentně zaznamenává také dobu a kvalitu spánku, a navíc je vybaven inteligentním budíkem. Je vyroben z hypo-alergenních, anti-UV materiálů, které jsou odolné proti potu, stárnutí materiálu a ztrátě barvy. Zařízení váží pouhých 26 gramů a je pouze 14,6 mm silné, navíc se vyznačuje elegantním zahnutým designem, který dokonale padne kolem zápěstí. Sluchátko váží 9,4 gramu, hezky zapadne do pásku přístroje a v případě potřeby je možné jej snadno vyjmout. TalkBand B1 vydrží bez nabíjení šest dní, a přes USB konektor trvá dobití pouhé dvě hodiny.

HUAWEI MediaPad M1

HUAWEI MediaPad M1 je komplexní a stylový zábavní systém vybavený osmipalcovým multidotykovým kapacitním IPS displejem s rozlišením 800 x 1280 obrazových bodů, technologií Huawei SWS, dvěma předními reproduktory a dvěma mikrofony pro vyšší kvalitu zvuku a stereo efekty. Víceoknový displej a okno pro floating video nabízejí uživateli komfort sledování TV nebo filmu a zároveň možnost multitaskingu. Přístroj pohání čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz a je vybaven baterií s kapacitou 4800 mAh. Díky tomu může na jedno dobití přehrát až osm hodin videa. MediaPad M1 s hliníkovým tělem je tenký 7,9 mm a váží 329 gramů. Přední kamera s rozlišením 1MPx a zadní fotoaparát s rozlišením 5MPx s automatickým ostřením nabídnou snadné fotografování a sdílení snímků.

HUAWEI MediaPad M1 Gray

MediaPady X1 a M1 podporují standard LTE Cat4, díky čemuž nabídnou rychlejší a spolehlivější připojení. Pracovní soubory dokážou stáhnout během vteřin, film o velikosti 1GB během jedné minuty s rychlostí připojení až 150 Mbps. Díky zabudovaným WiFi routerům, podpoře pro 2,4/5G dual mode WiFi, podpoře hlasového volání a SMS, jsou ideálním prostředkem pro okamžité spojení s přáteli nebo členy rodiny. Funkce AirSharing umožňuje sdílení obrazovky a přenos snímků přes cloud.

HUAWEI MediaPad X1 bude na českém trhu dostupný v černé, bílé, šampaňské zlaté a světle růžové barvě od května 2014 za doporučenou prodejní cenu 9990,- Kč vč. DPH. Doplňky pro MediaPad X1 zahrnují kryt Smart Cover vybavený magnetickým zámkem a zajišťující ochranu před opotřebením.

HUAWEI MediaPad M1 bude na českém trhu dostupný v černé a bílé barvě od května 2014 za doporučenou prodejní cenu 6990,- Kč vč. DPH.

HUAWEI TalkBand B1 se dodává v černé, tmavě šedé, bílé, žluté, modré a červené barvě. V Číně se bude prodávat od března 2014, v Japonsku, na Blízkém východě, v Rusku a západní Evropě od druhého čtvrtletí 2014 za doporučenou prodejní cenu 99 euro.

Zdroj a foto: Huawei

 

You must be logged in to post a comment Login