Reklama/Advertisement

Jarní kolekce bezdrátových sluchátek Sony

Společnost Sony představila nové modely bezdrátových sluchátek. Patří mezi ně  MDR-1ABT pro poslech ve vysoké kvalitě, MDR-ZX770BN s technologií Digital Noise Cancelling (DNS),  MDR-ZX330BT pro každodenní poslech bez kabelů a MDR-AS600BT s ochranou proti stříkající vodě, pro aktivní sportovce.

Nové modely sluchátek pro letošní jarní sezonu přinášejí svobodu a komfort bezdrátového poslechu díky technologii Bluetooth. Pokud vaše zařízení disponuje technologií pro snadné spárování NFC, stačí se sluchátky dotknout vašeho přehrávače či chytrého telefonu a přístroje se v okamžiku bezdrátově propojí. Bezdrátové přenosy přes Bluetooth samozřejmě fungují i pokud NFC nemáte.

Sony mdr-1abt

Luxusní model MDR-1ABT navazuje na oblíbená sluchátka MDR-1A,  jedná se o první referenční sluchátka Sony s LDAC, novou audio technologií od Sony, která umožňuje poslech zvuku ve vysoké kvalitě bezdrátově přes Bluetooth. Díky této technologii se přenáší třikrát více dat než při běžném propojení přes Bluetooth a výkonný nový kodek bezdrátově streamuje kvalitní zvuk bez zpoždění z kompatibilních zařízení, například High-Resolution Audio přehrávače NWZ-A15 Walkman.  Od výrazných basů, přes nezabarvené středy po skutečně vysoké tóny si budete moci vychutnávat zvuk, který v rozšířeném pásmu přenášejí 40mm HD měniče. Každý detail hudby je přesně reprodukován díky hliníkem potažené membráně typu Liquid Crystal Polymer Film. Ergonomické náušníky a důmyslný kloubový systém se vždy postarají o to, že sluchátka přesně dolehnou kolem ucha.  Pomocí dotykového senzoru na straně sluchátka můžete pohodlně listovat skladbami, přijímat telefonní hovory nebo ovládat hlasitost pomocí intuitivních prstových gest.

Sony MDR-ZX770BN

MDR-ZX770BN jsou vybaveny technologií Digital Noise Cancelling s Bluetooth od Sony. Uzavřené náušníky sluchátek MDR-ZX770BN zaručí pohodlí při dlouhých cestách a díky digitální technologii DNC od Sony minimalizují okolní hluk a ruchy.  Díky praktickému kloubovému mechanismu se sluchátka snadno složí a šetří tak místo v tašce či cestovním zavazadle. Dlouhá výdrž na jedno nabití – až 13 hodin (s aktivním NC) – zajistí přísun hudby po celou dobu dlouhého letu či cesty vlakem.

MDR-ZX330BT jsou lehká a pohodlná, díky 30mm měničům nabízejí silný, vyvážený zvuk a výdrž baterie až 30 hodin bezdrátového poslechu.

Sony MDR-AS600BT

MDR-AS600BT jsou stvořena pro váš aktivní život.  Ochrana proti stříkající vodě znamená, že ani déšť a pot při náročném tréninku sluchátkům neublíží. Díky zabudovanému mikrofonu můžete snadno přijímat telefonní hovory – nemusíte seskakovat z běžícího pásu, stačí zmáčknout jedno prakticky umístěné tlačítko!

Nové modely sluchátek MDR-1ABT, MDR-ZX770BN a MDR-ZX330BT od Sony budou v evropské distribuci od května a model MDR-AS600BT se bude prodávat již od dubna 2015. Cena nových sluchátek zatím nebyla zveřejněna.

Zdroj a foto: Sony

You must be logged in to post a comment Login