Reklama/Advertisement

Kaspersky Anti-Virus a Internet Security jsou kompatibilní s Windows 7

Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 jsou plně kompatibilní se systémem Windows 7; uživatelé mohou upgradovat zdarma. České verze budou kompatibilní koncem listopadu po vydání záplaty Critical Fix 2

Kaspersky Lab oznamuje vydání aktualizací, které zajišťují  kompatibilitu produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 se systémem Microsoft Windows 7. Tyto aktualizace jsou od 22. října zdarma ke stažení na webech www.kaspersky.com/kis_latest_versions a www.kaspersky.com/kav_latest_versions .

Česká verze Kaspersky Anti-Viru a Internet Security 2010 bude s Windows 7 kompatibilní koncem listopadu, kdy se očekává vydání české záplaty Critical Fix 2.

Systém Windows 7 obsahuje nové funkce, jako je možnost vytvářet virtuální knihovny souborů, které sdružují soubory podle typu (hudba, dokumenty apod.) bez toho, aby soubory bylo nutné přesouvat z aktuálního umístění v adresářové struktuře. Produkty Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 umožňují skenování souborů ve virtuálních knihovnách a nabízejí plnou sadu funkcí i v režimu Windows XP Mode.

Produkty Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security stejně jako systém Windows 7 nabízejí v porovnání s předcházejícími verzemi vyšší výkon. Testy Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security ukazují, že výkon produktů je špičkou ve své třídě a má jen minimální dopad na rychlost systému. Rozhraní verzí obou produktů pro koncové uživatele prošlo rozsáhlými změnami a je nyní mnohem přátelštější i pro začínající uživatele. Ikony produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 se po instalaci automaticky integrují do panelu nástrojů systému Windows 7, což zajišťuje kompletní integraci s aktualizovaným rozhraním operačního systému.

Systémové požadavků produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010

  • Operační systém: Microsoft Windows XP (Service Pack 2 nebo vyšší), Windows Vista, Windows 7. Některé funkce mohou být k dispozici pouze pro 32bitové verze operačního systému.
  • Microsoft Internet Explorer 6 nebo vyšší
  • Asi 375 MB volného místa na pevném disku (v závislosti na velikosti antivirové databáze)
  • Připojení k Internetu pro aktivaci produktů a stahování aktualizací

Zdroj: Kaspersky Lab

You must be logged in to post a comment Login