Reklama/Advertisement

Kompaktní odolný disk Freecom Tough Drive Mini SSD

Freecom přidal do své produktové řady Tough Drive nový kompaktní SSD disk. Stylový Mini Tough Drive SSD rychle a spolehlivě zálohuje data a je zaměřený převážně na firemní a náročnější domácí uživatele, kteří hledají kapesní řešení.

Freecom Tough Drive Mini SSD je daleko odolnější než standardní přenosné disky.  Má vnitřní nárazuvzdorný rám a voděodolný silikonový obal chránící proti prachu a poškrábání.  Mini Tough Drive SSD díky stupni krytí IP55 (průmyslový standard potvrzující, že je produkt odolný proti prachu a vodě a absenci pohyblivých součástek) snadno vydrží pád z výšky až čtyř metrů a zajištuje vysokou spolehlivost.

Technologie SSD také přináší výrazné zvýšení výkonu. Freecom Mini Tough Drive SSD poskytuje uživatelům přenosovou rychlost čtení až 430 MB/s a rychlost zápisu až 380 MB/s (verze 256 GB PRO), čímž zajišťuje až čtyřikrát rychlejší přenos souborů než u standardních pevných disků. Jelikož SSD disk nemá ventilátor, je jeho provoz tichý.

Freecom Mini Tough Drive SSD váží pouhých 54 g a pyšní se rozměry 170 mm x 87 mm x 5.3 mm.  Stejně jako ostatní disky z řady Freecom Tough Drives, i tento nárazuvzdorný Mini SSD disk obsahuje malý integrovaný USB 3.0 konektor umožňující pohodlné připojení, což odstraňuje riziko případné ztráty samostatného kabelu.

Tough Drive Mini SSD je nejnovějším přírůstkem do portfolia externích SSD disků Freecom, které obsahuje malý a stylový mSSD, elegantní 2.5“ Mg SSD a robustní 2.5“ Tough Drive SSD, a poskytuje tak komplexní řadu produktů pro uživatele s různými požadavky.

Doporučená maloobchodní cena Freecom Mini Tough Drive SSD s kapacitou 128 GB (produktové číslo: 56344) činí 3 290 Kč a 256 GB (produktové číslo: 56345) 6 190 Kč.

Zdroj a foto: Freecom

You must be logged in to post a comment Login