Reklama/Advertisement

Mio MiVue M350 – outdoorová kamera pro dobrodruhy

Outdoorová kamera Mio MiVue M350

Společnost Mio v listopadu představila novou kameru pro speciální outdoorové aktivity Mio MiVue M350. Pokud jste vášnivý motorkář nebo jezdíte na skútru, Mio MiVue M350 bude dokonalým společníkem na cesty.

Tato kamera pro speciální aktivity zaznamenává všechny důležité nebo zajímavé momenty na cestách. S přístrojem se dodává celá řada příslušenství, které umožňuje připevnit kameru na helmu, řídítka motocyklu, nebo kamkoli bude potřeba, díky držáku s oboustrannou lepicí páskou. Díky její nízké hmotnosti, malým rozměrům a silné baterii ji však lze využít pro řadu dalších aktivit, které s motorizmem nesouvisejí. Najde tak uplatnění při vodních sportech, při lyžování či cyklistice

Jak přístroj, tak i nabíječka do 12V zásuvky jsou vodotěsné (standard IPX8) a lze ji tak použít bez ohledu na povětrnostní podmínky a dobu výdrže interní baterie. Navíc nabíjení nemá vliv na ukončení záznamu, takže s paměťovou kartou 32 GB a sportovním režimem lze nahrát až 8 hodin záznamu před přepsáním prvního nahraného souboru. Interní baterie poskytuje až 2 hodiny nahrávacího času, takže lze ji využít i na místech bez nabíjení.

Širokoúhlá kamera zaznamenává každý detail v rozsahu 170 stupňů viditelného úhlu. Kameru lze přepínat mezi režimy záznamu, které ovlivňují konečnou kvalitu pořizovaného videa. Vybrat lze např. sportovní režim s 30 snímky za sekundu s rozlišením Full HD 1080p nebo 60 snímků/s. s rozlišením 720p. Díky velkému objektivu s vysokou světelností jsou pořízená videa ostřejší a jasnější i za zhoršených světelných podmínek. Videa obsahují i zvukový záznam díky vestavěnému mikrofonu.

miom350_3

Kamera MiVue 350 může být také použita pro další outdoorové aktivity. Po zapnutí kamery vysílá vibrační oznámení a díky tomu není nutní sundávat helmu pro ujištění, že záznam je zapnutý. Její konstrukce je kompaktní a lehká (jen 90 gramů). Díky kapesní velikosti ji lze mít vždy s sebou a má také „rychloupínací design“, který umožňuje snadné vyjmutí zařízení z kteréhokoliv z dodávaných držáků. Zařízení je kompatibilní s vodotěsným standardem IPX8, což přináší možnost nahrávat video až 3 metry pod vodou po dobu jedné hodiny a bez potřeby dalšího voděodolného příslušenství.

Na kameře je HDMI výstup umožňující prohlížení nahraných videí na externím monitoru přímo z kamery. Nahrávky lze také jednoduše sdílet s přáteli na Facebooku pomocí PC aplikace Mio MiVue Manager. Kamera Mio MiVue M350 je v současnosti již dostupná na trhu s doporučenou koncovou cenou 6150 Kč.

Zdroj a foto: MIO

You must be logged in to post a comment Login