Reklama/Advertisement

Myš Mionix NAOS QG vám při hře změří tep a pot

Koncept myši Mionix NAOS QG, která monitoruje puls a další tělesné funkce hráčů, rychlost jejich reakcí i další aktivitu, je spuštěn a bude realizován. Potvrdil to zájem uživatelů v projektu Kickstarter. Projekt skončil 13.1.2015 a je zřejmé, že bude uveden do života. Během 40 dní uživatelé shromáždili více než 106 000 dolarů. V kombinaci se softwarem Quantified Gaming lze analyzovat tato data jak pro potřeby osobního tréninku, tak i pro výběr vhodných členů týmu pro jednotlivé turnaje.

Myš NAOS QG vychází z oceňovaného ergonomického základu myší NAOS. Má vestavěné senzory, které měří hráčům tep a vodivost pokožky. Tyto údaje dále zpracovává v reálném čase řídící software. V jakémkoli okamžiku hry lze tyto údaje vyhodnotit a analyzovat. Jednoduše lze tak zjistit stupeň nervozity jednotlivých hráčů, jejich psychické rozpoložení a řadu dalších hodnot, jako například rychlosti reakcí a monitoring aktivity hráčů.

Mionix NAOS QG nastavení

Software Quantified Gaming je kompatibilní s jakoukoli hrou i jinými aplikacemi. Bez ohledu na to, zda jste právě v boji ve World of Tanks, hrajete StarCraft II, bráníte či dostáváte gól ve FIFA 15, nebo úzkostlivě čekáte další karty v Hearthstone – software Quantified Gaming přidá do hry monitorováním vašich tělesných funkcí novou dimenzi. Projekt s touto myšlenkou podpořilo v rámci Kickstarteru více než 800 fanoušků, kteří shromáždili celkem více než 106 000 USD.

Ředitel společnosti Mionix Carl Silbersky je rád, že mu vyšlo spuštění projektu v prosinci během vánočních a novoročních svátků. Nyní může zásadně zasáhnout do dalšího vývoje Naos QG, vyladit umístění snímačů, dokončit software, přidat další funkce a spustit výrobní proces. Plánovaný termín oficiálního uvedení hotového produktu je v srpnu 2015.

Inovace herního hardware zahrnovaly za poslední roky vývoj optického snímání pohybu, laserové senzory, pokusy o bezdrátové herní myši a zakomponování závaží do myší. Mionix NAOS QG posune profesionální hraní na novou úroveň a komentovaným zápasům přidá novou dimenzi.

Mionix NAOS QG graf

Streameři a youtubeři se těší, že svoje hraní doplní dalšími zajímavými informacemi. Uvidíme, zda dokážou hrát srdcem, budou zpocení jako myš… A podělí se o to s ostatními. Pro recenzenty počítačových her to může být také zajímavá pomůcka. Nebudou lhát o tom, jak je hra skvělá, když jejich tep neposkočí. A co běžní uživatelé? Možná konečně zjistíme, co nás na těch hrách tak vzrušuje…

Zdroj a foto: Mionix

 

You must be logged in to post a comment Login