Reklama/Advertisement

Nové uživatelského prostředí EMUI 3.0 pro Huawei P7

 

Huawei P7 je vyroben z kombinace kovu a tvrzeného skla Corning Gorilla Glass 3 a je pouze 6,5 mm tenký. Nabízí 5palcový displej s FullHD rozlišením a jemností 445 PPI, Android 4.4 KitKat, vysokorychlostní připojení 4G LTE, duální konstrukci antény pro lepší příjem signálu, přední fotoaparát s rozlišením 8MPx a funkcí panoramatických selfie, 13MPx zadní fotoaparát, 16 GB interní paměti s možností rozšíření pomocí microSD karet, 2 GB paměti RAM.

Huawei P7

Nejnovější verze uživatelského rozhraní EMUI 3.0 se snáze obsluhuje jednou rukou a nabízí zcela nový vzhled celého rozhraní a ikon. Rozhraní využívá nový design časové osy pro sjednocení a zvýšení uživatelského komfortu u různých aplikací. Nově přibyla možnost více stránkových složek pro více aplikací (při zaplnění obrazovky se zobrazují na dalších stránkách), dále možnost měnit velikost widgetů a vylepšení získala např. také notifikační lišta. Vylepšena je domácí obrazovka s online kolekcí grafických motivů.

Několik vylepšení nabízí také aplikace fotoaparátu, která přidává panoramatické módy, režim zkrášlování a nově je možné vkládat do fotografií vlastní vodoznaky. Rozhraní EMUI 3.0 navíc intuitivně a aktivně řeší každodenní potřeby prostřednictvím praktických a vizuálně poutavých designových detailů, jako je třeba spojení hlavních funkcí smartphonu – volání, kontaktů a zpráv – mezi nimiž lze nyní snadno přepínat jediným vodorovným přejetím prstem.

Poznámka:

Po aktualizaci na nové uživatelské rozhraní EMUI 3.0 se domovská obrazovka přepne na své výchozí rozložení. Před spuštěním aktualizace je doporučeno ověřit, zda nebyl telefon rootován a že bude mít dostatek energie v baterii a dostatečný úložný prostor. Pokud během aktualizace narazíte na nějaké problémy, obraťte se na servisní středisko na internetových stránkách společnosti Huawei.

Zdroj a foto: Huawei

 

 

You must be logged in to post a comment Login