Reklama/Advertisement

Novinky ASUS na MWC Barcelona – tablet Fonepad 7 LTE a telefony ZenFone a PadFone

ASUS Fonepad 7

ASUS představil na veletrhu Mobile World Congress 2014 dva nové telefony Fonepad 7 LTE (ME372CL) a Fonepad 7 (ME175CG) a nové uživatelské rozhraní ZenUI.

Na veletrhu MWC prezentuje ASUS nové členy produktové řady Fonepad. Fonepad 7 LTE (ME372CL) je 7“ tablet s funkcemi telefonu, který nabízí integrovanou LTE konektivitu umožňující rychlé datové přenosy. Fonepad 7 LTE dokáže bez problémů streamovat video a hudbu a rovněž rychle procházet webové stránky. Je vybaven HD IPS (in-plane switching) displejem, dvojicí před předních reproduktorů, technologií SonicMaster pro bohatý zvuk a úsporným procesorem Intel Atom Z2560 s frekvencí 1,6 GHz s technologií Hyper-Threading.

ASUS FonePad 7 LTE

Dalším nově uvedeným modelem řady Fonepad je Fonepad 7 (ME175CG), 7“ tablet s telefonními funkcemi disponující integrovanou 3G konektivitou. Fonepad 7 je vybaven HD IPS displejem a.procesorem Intel Atom Z2520 s taktem 1,2 GHz. Na rozdíl od modelu LTE disponuje rozšířenějším 3G připojením.

Smartphony ZenFone

ASUS také ukázal tři nedávno představené chytré telefony ZenFone, které se liší úhlopříčkami displeje od 4“ do 6“. Všechny modely ZenFone jsou vybaveny displeji se sklem Corning Gorilla Glass 3, které garantují odolnost a ochranu před poškrábáním.

Model ZenFone 4 disponuje 4“ displejem a podporou paměťových karet microSD s kapacitou až 64 GB, což zajišťuje dostatek prostoru pro ukládání fotografií, videí, aplikací a dalších souborů. Pomocí vyměnitelných zadních krytů dostupných v černé, bílé, červené, modré a žluté barvě mohou uživatelé snadno dodat telefonu osobitý styl.

ZenFone 5 zaujme prostorným 5“ IPS HD displejem a také provedením, které dosahuje v nejtenčím místě pouhých 5,5 mm. Telefon lze navíc pohodlně ovládat i prsty v rukavicích. ZenFone 5 se bude prodávat v černé, bílé, červené, zlaté a fialové barvě.

ASUS ZenFone 6

ZenFone 6 je také vybaven HD IPS displejem, který dosahuje úhlopříčky 6“ a umožňuje proto konzumovat velké množství obsahu na jedné obrazovce. Obsahuje 13Mpx fotoaparát umožňující pořizovat ostré fotografie ve vysokém rozlišení. Vše doplňuje technologie SonicMaster přinášející působivý zvuk. ZenFone 6 se dostane na trh v černé, bílé, červené a zlaté barvě.

Všechny ZenFony obsahují fotografickou technologii PixelMaster, která usnadňuje uživatelům pořizování fotografií a videí. Modely ZenFone 5 a ZenFone 6 navíc disponují funkcí technologie PixelMaster s názvem Low-light Mode, která výrazně zlepšuje výkon fotoaparátu ve špatných světelných podmínkách. Sloučením sousedních pixelů zvyšuje fotoaparát světelnou citlivost až o 400 % a kontrast až o 200 %. Výsledkem jsou ostré a jasné snímky bez potřeby použití blesku i při nízkém osvětlení.

ASUS PadFone mini

PadFone mini — telofon a tablet v jednom

PadFone mini tvoří 4“ smartphone, který lze snadno zasunout do 7“ tabletu. Díky tomu mohou uživatelé zvětšit zobrazovací plochu a současně nabíjet svůj telefon. Zásluhou výkonného procesoru Intel Atom Z2560 s technologií Intel Hyper-Threading, vnitřního úložiště 8 GB a podpory karet microSD s kapacitou až 64 GB má PadFone mini vše potřebné pro práci s aplikacemi určenými pro telefon i tablet. Podpora dvou SIM karet rozšiřuje možnosti konektivity a umožňuje uživatelům používat dvě telefonní čísla nebo samostatný datový a telefonní tarif.

Zdroj a foto: ASUS

You must be logged in to post a comment Login