Reklama/Advertisement

Třetí generace ThinkPad X1 Carbon je už v prodeji i v ČR

Nejlehčí 14palcový Ultrabook na světě ThinkPad X1 Carbon je již dostupný také na českém trhu. Třetí generace profesionálního Ultrabooku se může pochlubit inovativním designem, vysokou mobilitou, prvotřídním výkonem a displejem s velmi vysokým rozlišením.

ThinkPad X1 Carbon je poháněný až čtvrtou generací procesorů Intel Core i7 a je vybaven operačním systémem až Windows 8.1 Pro a grafickou kartou až Intel HD 5000. 14palcový displej ColorBurst s rozlišením HD+ (1600×900) nebo WQHD (2560×1440) poskytuje uživatelům jasnější a ostřejší obraz a lepší pozorovací úhly pro dokonalý vizuální zážitek.

ThinkPad X1 Carbon

Nový X1 Carbon váží jen 1,27 kg a přitom je díky svému tělu vyrobenému z karbonových vláken prakticky nezničitelný. Disponuje pětiřadou adaptivní klávesnicí, která se automaticky upravuje v závislosti na aktuální aktivitě uživatele. Volitelně dotykový Ultrabook současně integruje ovládání pomocí hlasu a gest, aby byla práce s počítačem ještě efektivnější.

Uživatelé, kteří často cestují, určitě ocení technologii Rapid Charge, která umožňuje nabití baterie až na 80 % za méně než hodinu. Společně s až 9hodinovou výdrží baterie a volitelně vestavěným 4G2 poskytuje X1 Carbon mobilitu, kterou uživatelé potřebují, ať už jsou kdekoliv na cestách. ThinkPad X1 Carbon se navíc pyšní konektorem OneLink, který profesionálům zajišťuje potřebnou konektivitu a zároveň umožňuje při využití dokovací stanice Lenovo OneLink Dock eliminovat změť kabelů při práci na počítači. Společně s novým ThinkPad X1 Carbon nabízí Lenovo portfolio integrovaných služeb a řešení včetně upgradů a rozšíření záruky, prémiové technické podpory a ochrany proti náhodnému poškození.

ThinkPad X1 Carbon je nabízen za cenu začínající na 37 861 Kč s DPH.

Zdroj a foto: Lenovo

 

You must be logged in to post a comment Login