Chytré hodinky Niceboy WATCH 3 mají lepší displej a více funkcí. A nestojí moc

smartwatch chytré hodinky Niceboy WATCH 3 barvy specifikace cena

Niceboy uvádí na trh své nejnovější chytré hodinky Niceboy WATCH 3. Oproti předchozí generaci přináší tyto hodinky výrazně lepší displej, jsou k dostání ve třech barevných provedeních a nově nabízejí i volání přes Bluetooth. Hodinky disponují mnoha dalšími sportovními i zdravotními funkcemi a jsou tak ideálním průvodcem k aktivnímu a zdravému životnímu stylu.

Detailní IPS displej s tenkými rámečky

Novinka Niceboy WATCH 3 má 1.85″ IPS dotykový displej s minimálními rámečky. Displej nabízí živé barvy, široké pozorovací úhly a dobrou čitelnost pro každodenní použití. Kovové tělo hodinek zaručuje odolnost a se stupněm krytí IP67 i spolehlivé utěsnění proti vodě a prachu.

WATCH 3 přichází hned ve třech barevných variantách – Carbon Black, Rose Gold a Arctic Silver. Barevné varianty společně s nabídkou více než 200 ciferníků umožní hodinky přizpůsobit vašemu osobnímu stylu.

Niceboy WATCH 3 jako osobní průvodce ke zdravému životnímu stylu

Niceboy WATCH 3 nejsou jen stylovým doplňkem, zaznamenávají i řadu hodnot důležitých pro zdravý životní styl, například tepovou frekvenci nebo hodnotu okysličení krve. Hodinky monitorují i spánek – nejen celkový čas a jednotlivé fáze, ale i celkovou kvalitu spánku. Speciální funkce pro ženy sleduje menstruační cyklus, což pomůže harmonizovat životní rytmus.

smartwatch chytré hodinky Niceboy WATCH 3 barvy specifikace cena

Bluetooth volání a vše potřebné pro komunikaci přímo ze zápěstí

Novinka Niceboy WATCH 3 nabídne funkci Bluetooth volání, kdy už nejste při volání odkázáni jen na svůj telefon. Hodinky jsou vybaveny vlastním reproduktorem a mikrofonem a po spárování s mobilním telefonem s nimi můžete vyřizovat telefonní hovory přímo ze zápěstí. Hodinky samozřejmě zobrazují upozornění na příchozí hovor, zprávu i notifikace z řady dalších aplikací a přes dotykový displej umožňují například i ovládat hudbu.

Odolnost a funkce pro sportovce

Niceboy WATCH 3 uspokojí i sportovně založené uživatele. Nejenže sledují přirozený pohyb během dne – sčítají počet kroků, ušlou vzdálenost i spálené kalorie. Nabídnou ale i 19 speciálních módů pro běh, cyklistiku, turistiku a další nejběžnější druhy sportů. Odolné a vodotěsné provedení hodinek s krytím IP67 vám pak dává svobodu vyrazit za sportem i do opravdu nehostinných míst.

smartwatch chytré hodinky Niceboy WATCH 3 barvy specifikace cena

Přehlednější mobilní aplikace

Vlastní mobilní aplikace pro hodinky umožňuje sledovat vaše aktivity, zdravotní statistiky a můžete si v ní nastavit pokročilé funkce hodinek podle svých vlastních preferencí. Aplikace podporuje češtinu, slovenštinu a další jazyky.

Klíčové vlastnosti Niceboy WATCH 3:

  • Dotykový 1.85″ IPS displej s minimálními rámečky
  • Tři barevné varianty hodinek a více než 200 ciferníků
  • Monitoring spánku, měření srdečního tepu, okysličení krve a krevního tlaku
  • Funkce Bluetooth telefonování
  • Upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací
  • 19 sportovních režimů
  • Vodotěsné a prachuodolné provedení (stupeň krytí IP67)
  • Mobilní aplikace pro Android i iOS
  • Hodinky i aplikace v mnoha jazycích (včetně češtiny a slovenštiny)

Dostupnost a cena

Hodinky Niceboy WATCH 3 jsou již v prodeji ve třech barevných provedeních a pořídíte je za 1 599 Kč.

Zdroj a foto: www.niceboy.cz

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.