Multifunkční radiobudík Sony ICF-C717PJ s promítáním času

Nový budík Sony dokáže čas ukazovat na displeji a promítat jej na zeď nebo na strop. Místo odporného zvonění budí spáče zvuky z přírody.

Těžko říct, zda někoho švitoření ranních ptáčat a probouzející se přírody dokáže probudit a nabudit k lepšímu pracovnímu výkonu. Někdo nevstane ani při zesíleném rachotu sbíječky, vrtačky nebo mlácení na kolejnici či kostelní zvon.

Model Sony ICF-C717PJ obsahuje pět vybraných zvuků pro relaxaci, má zabudovaný teploměr pro měření teploty v místnosti, projektor dokáže promítnout čas na strop nebo na zeď a pokud nedokážete usnout, může vás ukolébat zvukem z vestavěného FM/AM tuneru nebo připojeného digitálního hudebního přehrávače (obsahuje konektor pro jeho připojení).

Pětice uklidňujících zvuků ze světa přírody harmonicky podbarví vstávání i usínání, můžete si navolit zvukovou kulisu podmořského světa, hukot mořských vln, šumění horské bystřiny, pleskání dešťových kapek nebo ptačí zpěv. Velký LCD displej s modrým podsvícením má čtyři úrovně nastavení jasu. Záložní baterie udržují budík v chodu i při odpojení nebo výpadku proudu.

Nový radiobudík Sony ICF-C717PJ s rozměry 215 x 60,5 x 58 mm a hmotností 0,62 kg bude v prodeji od května 2010, cena nebyla zatím upřesněna.

Zdroj a foto: Sony