TST Herní headsety a klávesnice ROG

ROG Strix Flare II

Herní headsety ROG Fusion II 500 a 300

Herní headset ROG Fusion II 500 nabízí kvalitní herní zvuk díky technologii ESS 9280 s vysokým rozlišením a Quad DAC. Poskytuje virtuální prostorový zvuk 7.1 a je vybaven 50mm měniči ASUS Essence pro dunivé basy a věrný zvuk. Komunikace ve hře obstarávají mikrofony s technologií AI Beamforming a potlačením šumu pomocí AI. Fusion II 500 je vybaven funkcí ovládání hlasitosti Game Chat, která hráčům umožňuje upřednostnit herní zvuk nebo chat a jasně komunikovat se spoluhráči v zápalu boje. Obsahuje 3,5mm konektor a konektory USB-C a USB-A pro kompatibilitu s počítači PC, Mac, PlayStation, Nintendo Switch, Xbox a mobilními zařízeními. Fusion II 300 je identický s headsetem Fusion II 500, není však vybaven 3,5mm konektorem a ovládáním hlasitosti Game Chat.

Pohodlná a lehká sluchátka řady Fusion II mají ergonomické náušníky, které dokonale sednou na hlavu. Oba modely nabízejí zajímavé možnosti personalizace jejich vzhledu zásluhou barevného osvětlení RGB s více než 16,8 milionu dostupných barev.

Reklama/Advertisement

Herní klávesnice ROG Strix Flare II Animate a ROG Strix Flare II

Herní klávesnice ROG Strix Flare Animate II je první klávesnicí s displejem AniMe Matrix LED, která umožňuje uživatelům vyjádřit se pomocí přizpůsobitelných obrázků a animací a získat tak jedinečný styl. Tato klávesnice nabízí uživatelům kovové multimediální klávesy, ovládání hlasitosti v levém horním rohu a ergonomickou odnímatelnou opěrku zápěstí s vestavěným rozptylovačem světla.

ROG Strix Flare Animate II poskytuje téměř okamžitou odezvu díky frekvenci dotazování 8000 Hz, která zajišťuje dobu odezvy 0,125 ms, což je až 8× rychlejší než nabízí konkurence. Je vybavena vyměnitelnými mechanickými spínači ROG NX pro všechny klávesy. Díky tomu je uživatel může vyměnit za jím preferovaný typ spínače. Odolné klávesy ROG PBT Doubleshot Keycaps mají středně vysoký profil a kratší dříky, takže klávesy jsou při stisku stabilnější. Jsou vybaveny průsvitným písmem ROG, které nebrání RGB osvětlení. Mechanismus ROG Switch Stabilizer snižuje tření, čímž zajišťuje plynulý stisk kláves, a pomáhá stabilizovat delší klávesy. K dispozici je také vestavěná pěna tlumící zvuk, která snižuje hlučnost při psaní. A konečně, Strix Flare Animate II obsahuje port USB passthrough pro pohodlné připojení k dalším zařízením.

Herní klávesnice Strix Flare II je podobná herní klávesnici Strix Flare Animate II, ale není vybavena displejem AniMe Matrix LED, vyměnitelnými spínači a světelným difuzérem pro opěrku zápěstí. Má barevně přizpůsobitelné logo ROG a je vybavena mechanickými spínači ROG NX s klávesami ROG PBT Doubleshot.

TST text

Reklama/Advertisement