Reklama/Advertisement

Aktualizace Navitel Navigator 9.4 pro iPhone/iPad

Navitel Navigator 9.4 s aktualizovanými službami je nyní k dispozici pro iPhone a iPad.

Navitel Navigator 9.4 je nyní dostupný pro uživatele iPhone a iPad. Všechny novinky týkající se aktualizací programu a map jsou nyní okamžitě dostupné ve Vašem zařízení v Můj Navitel – Novinky. Připraveny jsou i dva nové parametry pro registraci v Navitel.Přátelé: pohlaví a e-mailová adresa.

Nová aktualizace přináší také rychlejší plánování trasy, snížené využití paměti, vylepšený algoritmus pro plánování trasy založený na informacích o dopravní situaci a obsahuje další malé opravy zlepšující celkově výkon programu. Uživatelé iPhone a iPad si mohou aktualizaci Navitel Navigator 9.4 stáhnout z AppStore.

Noví uživatelé získají 7 denní zkušební verzi. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do režimu omezených funkcí. V případě, že chcete využívat plnou verzi programu, musíte si zakoupit licenční klíč.

Nyní můžete také koupit nejen neomezené mapové licence, ale také licence na určitou dobu.** Za 49 Kč a více, dle vybraných zemí, můžete zakoupit podrobné mapy na 1 měsíc nebo 1 rok. Svůj odběr můžete rozšířit nebo přerušit po vypršení placené doby.

Mapové podklady zahrnují následující země:

Albánie, Andorra, Arménie, Rakousko, Ázerbájdžán, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Írán, Island , Isle of Man, Itálie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Maledivy, Malta, Mexiko, Moldávie, Monako, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Filipíny, Rumunsko, Rusko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Uzbekistán, Vatikán.

*Tato služba vyžaduje internetové připojení.

** Předplatné je možné využít pro všechny existující navigační mapové balíčky, s výjimkou map Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu, a stejně tak s výjimkou jakýchkoliv balíčků obsahujících alespoň jednu mapu těchto zemí.

You must be logged in to post a comment Login