Reklama/Advertisement

ASUS má bezdrátovou nabíječku a dokovací stanici pro Nexus 7

ASUS představil dva zajímavé doplňky, které potěší uživatele tabletů. Jedná se o stojan pro bezdrátové dobíjení ASUS PW100 (podporuje tablety s funkcí Qi) a dokovací stanici pro Nexus 7.

Stojan pro bezdrátové dobíjení ASUS PW100

Stojan pro bezdrátové dobíjení ASUS PW100 má elegantní tvar pyramidy s robustní základnou a texturovaným povrchem. S rozměry 75 × 65 × 84 mm a hmotností pouhých 200 g je zároveň snadno přenosný. Stojan je určen speciálně pro bezdrátová zařízení kompatibilní se standardem Qi.

ASUS PW100 bezdrátová nabíječka

Stojan PW100 dokáže držet tablet v ideálním pozorovacím úhlu 60 stupňů, což umožňuje uživatelům během nabíjení sledovat videa nebo používat tablet jako digitální fotorámeček či hodiny. Nechybí LED indikátor nabíjení, který znázorňuje aktuální úroveň nabití baterie zařízení. Stojan je vybaven portem micro USB, přičemž vyžaduje vstupní napájení 5 V / 2 A DC a poskytuje výstup 5 V / 1 A DC.

Dokovací stanice ASUS pro Nexus 7 (2013)

Do dokovací stanice ASUS pro tablet Nexus 7 druhé generace lze zařízení zasunout v poloze na šířku i na výšku. Trojúhelníková dokovací stanice má robustní základnu s gumovými nožičkami a poskytuje tabletu ideální polohu pro sledování filmů, hraní her nebo procházení webových stránek.

ASUS Dokovací stanice pro Nexus 7 (2013)

Uživatelé mohou spárovat své zařízení s Bluetooth klávesnicí nebo sluchátky a pokračovat během nabíjení v práci nebo multimediální zábavě. Vestavěný port HDMI umožňuje uživatelům sledovat HD obsah v rozlišení 1080p na velkém externím displeji.

Model PW100 se v Česku prodává za 1299 Kč s DPH a dokovací stanice pro Nexus 7 za 899 Kč s DPH.

Zdroj a foto: Asus

 

You must be logged in to post a comment Login