Reklama/Advertisement

Lenovo Flex 2 Pro je rychlejší a lehčí než předchozí verze

Společnost Lenovo představila nový Ultrabook Lenovo Flex 2 Pro, který přichází v ještě lehčím a rychlejším provedení. Díky hliníkovému šasi, dlouhé výdrži na baterii a váze 2,3 kilogramu vyhoví požadavkům na práci zábavu na cestách.

Pant, se kterým lze víko notebooku Lenovo Flex 2 Pro otočit až o 300°, umožňuje plynulý přechod mezi režimy Notebook a Stojánek. Režim Stojánek je vhodný především pro sledování filmů či prezentace, režim Notebook uživatelé ocení hlavně při psaní. Lenovo Flex 2 Pro je vybaven Full HD (1920 x 1080) IPS multidotykovým antireflexním displejem 15,6palců, procesorem Intel Core 4. generace, operační pamětí 8GB DDR3L a grafickou kartou NVIDIA GeForce GT840M s kapacitou až 4 GB. Novinka přichází s operačním systémem Windows 8.1.

Lenovo Flex 2 Pro_Stojánek

Nový konvertibilní notebook váží 2,3 kilogramu a je tenký 19,9 mm. Pro data je připraveno SSHD úložiště s kapacitou až 1 TB, baterie notebooku vydrží až 8 hodin bez nutnosti připojení zdroje napájení. Flex 2 Pro je dodáván s předinstalovaným softwarem Lenovo, např. s aplikací Lenovo SHAREit nebo Phone Manager.

Nová generace konvertibilního Ultrabooku Lenovo Flex 2 Pro je nyní v České republice dostupná za cenu od 22 999 Kč s DPH, modely s procesory Broadwell budou k dispozici od dubna 2015.

You must be logged in to post a comment Login