Reklama/Advertisement

Logitech Rechargeable Speaker S715i pro iPod a iPhone

Logitech Rechargeable Speaker S715ije přenosný reproduktor s dokovací stanicí pro iPod a iPhone. Je vybaven osmi reproduktory, obsahuje nabíjecí baterii typu NiMH a díky ní může pracovat až 8 hodin bez připojení k elektrické síti.

Díky osmi reproduktorům Logitech Rechargeable Speaker S715i zprostředkuje poslech s čistými a jasnými tóny. Systém S715i má dva třípalcové laserové neodymiové reproduktory pro přenos ve středním pásmu, dva půlpalcové neodymiové výškové reproduktory zprostředkovávající vysoké tóny a čtyři dvoupalcové pasivní zářiče pro hluboké basy. Díky zabudované nabíjecí baterii můžete hudbu poslouchat až osm hodin, aniž byste reproduktor museli připojovat k síti (aktuální výdrž baterie se mění v závislosti na používání, nastavení přístroje a okolních podmínkách).

Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i se dodává s bezdrátovým dálkovým ovladačem s funkcemi pro zapnutí a vypnutí, nastavení hlasitosti, přehrávání, pauzu, náhodný výběr skladeb, přeskočení skladby nebo její opakování. Dálkový ovladač je možné používat až do vzdálenosti 10 metrů. Pro větší pohodlí si můžete reproduktor s dokovacím zařízením uložit do cestovní tašky, která je součástí balení, a v níž je místo i pro síťový adaptér a dálkový ovladač.

Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i bude v USA a v Evropě dostupný v srpnu, a to za doporučenou maloobchodní cenu 3 490 Kč.

Zdroj: Logitech

You must be logged in to post a comment Login