Reklama/Advertisement

Pátá generace procesorů Intel Core vPro – vyšší výkon, nižší spotřeba a žádné kabely

Intel oznámil dostupnost páté generace procesorů Intel Core vPro, která nabízí inovace v bezdrátových technologiích, integrované bezpečnostní prvky, vyšší výkon a vylepšené možnosti správy.

S pátou generací procesorů Intel Core vPro se Intel zaměřuje na tři konkrétní oblasti s cílem nabídnout usnadnění práce a vyšší uživatelský komfort pro uživatele i firmy. Jedná se o inovaci designu osobních počítačů, bezdrátový přenos obrazu a bezdrátové dokování.  Firmy mohou volit z několika velice originálních designů typu 2 v 1, Ultrabooků, velmi tenkých laptopů a mini PC. Všechny nabízejí až dvojnásobnou výdrž baterie1 a více než dvojnásobný výkon, díky čemuž lze vyrábět přístroje, které budou až třikrát tenčí 2 a o 50 procent lehčí než laptop z doby před pouhými čtyřmi lety.

Intel Pro Wireless Display (Intel Pro WiDi) osvobozuje prezentační a konferenční místnosti od kabelů. Firemním uživatelům nabízí lepší využití díky flexibilnímu ovládání prezentace a zabezpečení, zároveň ovšem podporuje stěžejní IT požadavky jako bezdrátovou správu kanálů pro snížení rizika zahlcení sítě a bezpečnostních rizik nebo možnost efektivně vzdáleně aktualizovat a spravovat adaptéry.

Bezdrátové napájení Intel

Intel Wireless Docking umožňuje uživatelům se připojit prakticky okamžitě, jakmile dojdou ke svému pracovnímu stolu. Tato zabezpečená a snadno spravovatelná technologie vycházející ze standardu Intel Wireless Gigabit umožňuje automatické připojení k monitorům, klávesnicím, myším a USB příslušenství, aniž by bylo nutné používat tradiční mechanickou dokovací stanici.

Nové počítače 2 v 1, ultrabooky, tenké laptopy a miniPC postavené na procesorech Intel Core vPro páté generace dnes nabízí dvanáct předních výrobců osobních počítačů a další své modely představí v následujících týdnech.

Zdroj a foto: Intel

 

You must be logged in to post a comment Login