Reklama/Advertisement

Rychlé paměťové karty Kingston Digital SDHC/SDXC UHS-I U3

Kingston SDHC UHS-I U3

Kingston Digital Europe oznámila uvedení nejrychlejšího přírůstku do produktové řady paměťových karet Secure Digital. Nové karty SDHC/SDXC UHS-I U3 umožňují profesionálům i spotřebitelům zaznamenávat video s rozlišením 4K a dalšími HD rozlišeními.

Paměťová karta Kingston SDHC/SDXC UHS-I U3 splňuje nejnovější specifikace SD Card Association pro ultra rychlou sběrnici UHS-I s třídou rychlosti U3 (Ultra High-Speed Bus, Speed Class 3 – UHS-I U3), která zaručuje rychlost přenosu dat při zápisu i čtení nejméně 30 MB/s, což je dostatečná datová propustnost pro záznam i přehrávání videa s rozlišením 4K bez zadrhávání. Karty jsou k dispozici v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB a nabízejí rychlost čtení dat 90 MB/s a zápisu 80 MB/s, což je až 9x více (u čtení) a až 8x více (pro zápis) než u standardních SD karet třídy 10. Vyšší rychlosti zaručují vynikající integritu videa a fotografií, kdy nebude docházet k trhanému zobrazení, a současně i jejich rychlejší přesun do PC, zvláště při použití čteček paměťových karet s rozhraním USB 3.0.

Kingston SDHC UHS-I U3

Karty SDHC/SDXC UHS-I U3 jsou kompatibilní se všemi hostitelskými zařízeními pro karty SDHC a SDXC. Umožňují uživatelům zaznamenávat obraz v kinematografické kvalitě s rozlišením Full HD (1080p), Ultra HD (2160p), 3D a 4K2K, který mohou snímat pomocí vysoce výkonných kamer a fotoaparátů, jako jsou například digitální jednooké zrcadlovky (Digital Single Lens Reflex – D SLR), digitální bezzrcadlovky (Digital Single Lens Mirrorless – D-SLM), kamkordéry a videokamery. Karty lze také využít pro záznam fotografií s vysokým rozlišením v dávkovém (burst) režimu nebo v režimu průběžného snímání, televizního záznamu a živého vysílání. Na kartu s kapacitou 64 GB mohou uživatelé zaznamenat až 60 minut HD videa v rozlišení 4K nebo uložit až 8.000 fotografií v rozlišení 24 megapixelů ve formátech RAW nebo JPEG. Karty SDHC/SDXC UHS-I U3 mají doživotní záruku a bezplatnou technickou podporu.

Kingston SDHC UHS-I U3

Technické údaje:

 • Všestrannost: Výkon třídy Class 10 při použití v zařízení, které není vybaveno sběrnicí UHS-I
 • Standardizace: Splňují specifikační standardy SD Card Association
 • Bezpečnost: Součástí karty je přepínač, který zamkne možnost zápisu a zabrání tak nechtěné ztrátě dat
 • Kompatibilita: S hostitelskými zařízeními, jež podporují karty formátu SDHC a SDXC; SDXC karty nejsou kompatibilní s hostitelskými zařízeními/čtečkami určenými pro karty SDHC
 • Formát souborů: FAT32 (SDHC 16 GB – 32 GB), exFAT (SDXC 64 GB)
 • Záruka: Doživotní záruka, bezplatná technická podpora
 • Kapacity: 16 GB, 32 GB, 64 GB
 • Rozměry: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
 • Provozní teploty: -25°C až 85°C
 • Teploty pro skladování: -40°C až 85°C
 • Napájecí napětí: 3,3 V
 • Rychlost: Až 90 MB/s čtení a 80 MB/s zápis, UHS-I Speed Class 3 (U3)

Cena 16GB verze by se měla pohybovat okolo 800 Kč s DPH, 32GB verze bude za cca 1200 Kč s DPH a 64GB SDXC varianta pak za 2350 Kč včetně DPH.

Zdroj a foto: Kingston

 

You must be logged in to post a comment Login