Reklama/Advertisement

Toughbook CF-54 – středně odolný notebook

Odolný Toughbook CF-54 od společnosti Panasonic je určen pro použití při diagnostice v automobilovém průmyslu a pracovníkům v terénu, kteří se specializují hlavně na opravy a údržbu v uzavřených prostorách.

Patří mezi nejtenčí a nejlehčí odolné notebooky, je vybaven procesorem Intel Core i5-5300U vPro 5. generace (s vyrovnávací pamětí 3 MB, rychlostí 2,3 GHz až 2,9 GHz s technologií Intel Turbo Boost), 14,0” displejem s HD rozlišením (1366×768), Full HD (1920×1080) nebo Full HD s kapacitním multidotykovým panelem a lze u něj využít samostatnou grafickou kartu AMD FirePro M5100. Notebook CF-54 je dodáván se systémem Windows 8.1 Pro s možností downgrade na Windows 7 Professional.

Toughbook CF-54 je chráněn pláštěm ze slitiny hořčíku na všech stranách, nabídne plnohodnotnou ochranou klávesnice a displeje proti polití, stejně jako krytem se šestiúhelníkovou texturou pro maximální ochranu při nárazu. Dokáže odolat pádu z výšky až 76 cm. Snadnému použití pomáhá i rukojeť pro přenášení a notebook lze snadno označit logem společnosti.

Notebook je vybaven kompletní sadou rozhraní, jako jsou konektor LAN, VGA a HDMI pro projektory, tiskárny a displeje, sériový port True Serial pro připojení ke starším systémům, porty USB 3.0 a 2.0 a slot pro SD kartu. Pro rychlý přenos dat slouží bezdrátová síť Wi-Fi a/b/g/n/ac (až 866 Mb/s) a Bluetooth v4.0. Zařízení je dodáváno s dokovacím konektorem pro umístění do vozidla nebo na stůl, s volitelnou duální anténou 4G LTE, s bezkontaktní čtečkou čipových karet a se čtečkou otisků prstů. Na jedno nabití dokáže pracovat až 11 hodin, při použití volitelné druhé baterie se doba provozu prodlouží až na 18 hodin..

Model s HD rozlišením je standardně dodáván s pevným diskem 500 GB, modely Full HD (s dotykovou obrazovkou i bez ní) standardně používají disk SSD o kapacitě 128 GB. Pokud je zařízení vybaveno kamerou, jedná se o webovou kameru s rozlišením 2 megapixely, jejíž pomocí lze zajistit komunikaci kdekoliv a za jakýchkoliv podmínek. Snadné použití ve tmě zajišťuje podsvícená  klávesnice.

Notebook Toughbook CF-54 bude dodáván (z výroby) od konce února 2015. Ceny se pohybují od 42 600 Kč u nejnižšího modelu do 62 300 Kč u nejlépe vybavené verze.

Zdroj a foto: Panasonic

 

You must be logged in to post a comment Login