AGON by AOC uvádí na trh novou výkonnou herní myš AGON AGM600

herní myš AGON AGM600 cena

AGON by AOC uvádí na trh herní myš AGON AGM600 pro hráče esportů a hardcore hráče FPS a akčních titulů. Myš nabízí ergonomický a pohodlný design s texturovanou opěrkou palce, přilnavý povrch, 10 přizpůsobitelných tlačítek a integraci RGB.

Myš AGM600 je certifikována na technologii NVIDIA Reflex, takže nabízí maximální odezvu a nízkou latenci.

Přesná, odolná a rychlá

Hráči považují myš za svůj primární nástroj k poražení svých soupeřů v soutěži. Jejich ideální myš musí vydržet drsné podmínky a splňovat složité požadavky. Dobrá myš pro hráče esportů je podobná meči paladina. Měla by být ergonomická, odolná, přesná a všestranná pro každou příležitost.

Nová drátová herní myš AGON AGM600 je vybavena známým a osvědčeným snímačem – Pixart PMW3389 – podporujícím vynikající rozlišení 16 000 bodů na palec, zrychlení 50 g a přesnost sledování 400 palců za sekundu.

Tento špičkový senzor je rozhodující pro přesný a rychlý pohyb na stole/podložce pod myš bez přerušení nebo poruchy. S frekvencí dotazování 1 ms/1000 Hz je spojení mezi myší a hrou co nejplynulejší. AGM600 je vybavena výjimečně odolnými spínači Kailh, které vystačí na 80 milionů kliknutí, a kovovým rolovacím kolečkem.

Ergonomický úchop

Díky svému ergonomicky klenutému tvaru podporuje AGM600 typy úchopu „dlaň“ nebo „dráp“ pro použití pravou rukou. Matná UV povrchová úprava šetrná k pokožce zajišťuje pohodlný pocit na ruce uživatele, zatímco boční panely s dvojitým vstřikováním silikonu zajišťují bezpečné uchopení, aby se zabránilo vyklouznutí myši z ruky hráče během dlouhých herních maratonů za horkých letních nocí.

Teflonové podložky na spodní straně myši AGM600 zajišťují, že je snadno ovladatelná na různých typech podložek pod myš nebo povrchů. Jako lehká, ale přitom odolná, myš váží AGM600 ~115 g (bez kabelu), což je ideální hmotnost pro snadné klouzání a zachování přesnosti ve vysoce adrenalinových situacích. Myš je se svým 1,8 m opleteným kabelem, zajišťujícím zvýšenou odolnost, pevně připojena k počítači přes USB.

 

herní myš AGON AGM600 cena

Myš AGM600 také získala certifikaci na technologii NVIDIA Reflex, která podtrhuje její nízkou latenci a odezvu. Pomocí nástroje NVIDIA Reflex Latency Analyzer dokáže přesně zobrazit celkovou latenci systému pro každou komponentu. Hráči tak mohou identifikovat úzká hrdla ve svých systémech a mohou se tak ujistit, že soutěží s nejnižší možnou latencí.

Přizpůsobitelná tlačítka

Myš AGM600 je vybavena celkem 10 přizpůsobitelnými tlačítky. Kromě odolných levých/pravých tlačítek je vybavena kovovým rolovacím kolečkem/tlačítkem a třemi bočními tlačítky (vpřed/vzad a tlačítko odstřelovače), která jsou snadno dostupná palcem.

Kromě toho pod rolovacím kolečkem AGM600 jsou umístěna dvě tlačítka pro snadné zvýšení/snížení DPI, což je skvělá funkce, když uživatelé potřebují snížit DPI pro vyšší přesnost nebo zvýšit DPI, aby kurzorem snadno pokryli celý displej. V boji lze podržením vyhrazeného tlačítka pro odstřelování změnit DPI za běhu, což je ideální pro odstřelování v pixelech.

Kromě toho má AGM600 dvě další tlačítka na boku levého tlačítka myši, která ve výchozím nastavení umožňují uživatelům upravovat hlasitost za chodu. Všech 10 tlačítek AGM600 je plně přizpůsobitelných.

herní myš AGON AGM600 cena

Primární myš pro hráče by nebyla kompletní, kdyby ji nebylo možné individualizovat. AGM600 nabízí rozsáhlé přizpůsobení pomocí softwaru G-Menu. Komplexní „hub“ software G-Menu od AOC pro ovládání všech funkcí monitorů, klávesnic, náhlavních souprav, myší a dalšího příslušenství poskytuje úplnou kontrolu nad AGM600.

Nastavení RGB podsvícení

AGM600 je na předním povrchu vybavena LED diodami Light FX RGB (osvětlují logo AGON a obepínají jeho spodní stranu), které lze synchronizovat s vybranými produkty AGON by AOC nebo AOC Gaming, což jim umožňuje jednotně dýchat/mrkat/mávat. Kontrolky RGB mohou také indikovat zvolené nastavení DPI.

AGM600 si může uložit do paměti dva profily, což zajišťuje, že esportovci mohou používat svá individuální nastavení na turnajích nebo esportových událostech, když jim není povoleno instalovat nebo používat software třetích stran, jako je G-Menu.

Dostupnost a cena

Herní myš AGON AGM600 bude dostupná od října 2022 za doporučenou koncovou cenu 1 339 Kč (54,90 Eur).

Zdroj a foto: AGON by AOC 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.