Akce Samsung Unlocked: kupte 3 produkty a nejlevnější bude za korunu

akce Samsung Unlocked - nejlevnější za korunu

Pokud si od pondělí 30. května 2022 do neděle 5. června 2022 nebo do vyprodání zásob zakoupíte v internetovém obchodu samsung.cz tři produkty Samsungu, za nejlevnější z nich zaplatíte pouze 1 Kč.

Akce Samsung Unlocked platí na veškerý sortiment značky s výjimkou modelových řad telefonů Samsung Galaxy S22. U vybraných produktů, včetně Galaxy S22, pak získáte až 15 % ceny zpět formou bodů Samsung Rewards, které můžete uplatnit jako slevu na příští nákup na e-shopu samsung.cz.

Pokud si tedy v rámci akce Samsung Unlocked zakoupíte prostřednictvím e-shopu samsung.cz například skládací telefon s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Flip 3 5G s pamětí 512 GB za doporučenou maloobchodní cenu 48 990 Kč, letošní Neo QLED televizor QN85B s úhlopříčkou 55“ za doporučenou maloobchodní cenu 37 990 Kč a chladničku Side-by-Side o objemu 634 l série RS8000 za doporučenou maloobchodní cenu 31 990 Kč, nezaplatíte za celkový nákup 118 970 Kč, ale pouze 86 981 Kč s tím, že chladnička vás vyjde na pouhou korunu.

Takto výhodný nákup lze u vybraných produktů ještě zkombinovat se získáním extra bodů Samsung Rewards pro příští nákup na samsung.cz, a získat tak bonus ve výši 10-15 % z ceny zakoupeného zboží.

akce Samsung Unlocked - nejlevnější za korunu

Jak body Samsung Rewards fungují? Nejprve se musíte přihlásit ke svému účtu Samsung Account. Za každý nákup uskutečněný na e-shopu samsung.cz se vám po 14 dnech od doručení produktu automaticky přičtou body v hodnotě bonusu. Před dalším nákupem se jenom musíte ujistit, že jste přihlášeni do svého účtu Samsung Account. Během platby se program Samsung Rewards zobrazí jako jedna z platebních metod. Rozhodněte se, kolik bodů chcete použít a potvrdíte. Po vykonání platby se sleva uplatní.

akce Samsung Unlocked - nejlevnější za korunu

Slevové akce Samsung Unlocked a Samsung Rewards, kdy při nákupu tří produktů na e-shopu samsung.cz získáte nejlevnější za pouhou 1 Kč, a k vybraným produktům můžete získat bonus v podobě 10 nebo 15 % ceny pro příští nákup na samsung.cz, probíhá pouze od pondělí 30. května 2022 do neděle 5. června 2022.

Víc informací a podrobné podmínky akce: https://www.samsung.com/cz/offer/samsung-unlocked/.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.