Reklama/Advertisement

Aktualizace Navitel Navigator 9.5 pro Android je propojena s Booking.com

Nová aktualizace Navitel Navigator 9.5 přináši řadu vylepšení a přímé propojení se službou pro vyhledávání ubytování Booking.com. Pokud nemáte dostatek času na předběžné hledání ubytování, doporučí vám navigace ve spolupráci s Booking.com volný hotel.

Novinky v Navitel Navigator 9.5:

  • Nyní si můžete rezervovat hotelový pokoj přímo z aplikace! Pro Vaše větší pohodlí jsme ubytovací službu Booking.com integrovali do nové verze aplikace Navitel Navigator. Kamkoliv pojedete,  ať už k moři, na pěší výlet nebo jednoduše jen navštívit jiné město, vždy budete schopni najít a rezervovat si nejvhodnější ubytování, na kterékoliv z našich dostupných map. Po celém světě si tak můžete vybrat z více než 250 000 hotelů (pro fungování je zapotřebí internetové připojení, tedy povolený datový provoz)
  • Na základě mnoha žádostí našich uživatelů jsme přidali upozornění na druhý nadcházející manévr při navigování. Nová verze Navitel Navigator Vás tak bude informovat nejen o nadcházejícím manévru, ale i o tom dalším
  • Dále Navitel Navigator 9.5 přináší rychlejší plánování trasy, snížení využití paměti a další malé opravy pro celkové zlepšení výkonu programu.

Booking_Cz

Uživatelé Android mohou provést aktualizace na Navitel Navigator 9.5 prostřednictvím záložky Ke stažení na oficiálních webových stránkách NAVITEL nebo přes Google Play.

Noví uživatelé získají 7 denní zkušební verzi. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do režimu omezených funkcí. V případě, že chcete využívat plnou verzi programu, musíte si zakoupit licenční klíč. Navíc si můžete zakoupit mimo licence na neomezenou dobu také předplatné na určitou dobu. Jedná se o vhodné řešení například, když chcete cestovat. Od 49,99,- Kč bez DPH, s ohledem na zvolenou zemi, si můžete podrobné mapy zakoupit na 1 měsíc nebo 1 rok. Své předplatné můžete kdykoliv rozšířit nebo ukončit po uplynutí placeného období.

Zdroj a foto: Navitel

You must be logged in to post a comment Login