Reklama/Advertisement

Aktualizace Navitel: Nové mapy 2Q 2015 a aplikace pro Android a iOS

Aktualizace Navitel Navigator 9.6. pro Android a IOS

Co nového přináší Navitel Navigator 9.6.0:

  • Přidána možnost vložení profilových obrázků ve službě Navitel
  • Přátelé z menu programu
  • Opraveny problémy způsobující pád programu při vyhledávání pomocí funkce Najít „Body zájmu/POI“
  • Opraveny nesprávně se zobrazující textury modelů
  • Opraveny chyby v programu způsobené nesprávně uloženými dopravními informacemi při plánování trasy
  • Zlepšeno fungování vizuálních upozornění při překročení rychlosti
  • Optimalizováno využití paměti při stahování dopravních informací
  • Opraveny chyby způsobující pád programu při přerušení procesu plánování trasy
  • Zrychleno vyhledávání „Body zájmu/POI“.

Noví uživatelé mohou otestovat 7denní zkušební verzi. Po jejím vypršení se program přepne do režimu omezených funkcí. Pro využívání plné verze je třeba si zakoupit licenční klíč. Mapy a navigační programy najdete v AppStore a Google Play.

NAVITEL vydává aktualizace map Evropy Q2 2015

Pro uživatele Navitel Navigator jsou nyní dostupné mapy 43 evropských zemí Q2 2015.

Aktualizace map Q2 2015 je dostupná pro následujících 43 států: Albánie, Andorra, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Francie, Finsko, Gibraltar, Chorvatsko, Itálie, Island, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán. Aktualizované mapy zahrnují 8 840 064 km silniční sítě, 4 630 265 bodů zájmu (POI) a 623 155 sídel s podrobnou uliční sítí a adresním vyhledáváním pro 199 361 z nich.

Polsko

Mapa Polska obsahuje 72 577 sídel s uliční sítí a podporou adresního vyhledávání pro 6 899 z nich. Databáze bodů zájmu (POI) byla aktualizována a nyní obsahuje celkem 239 370 bodů. Celková délka silniční sítě činí 699 551 km.

Finsko

Mapa Finska obsahuje 13 816 sídel s podrobnou uliční sítí a podporou adresního vyhledávání pro 9 480 z nich. Databáze bodů zájmu (POI) byla aktualizována na celkový počet 12 994 bodů. Délka silniční sítě činí celkem 478 503 km.

Česká republika
Mapa České republiky obsahuje 20 535 sídel s uliční sítí a podporou adresního vyhledávání pro 6 252 z nich. Databáze bodů zájmu ((POI) byla aktualizována a rozšířena na 84 711 bodů. Délka silniční sítě činí celkem 157 759 km.

Do brandovaných bodů zájmu (POI) bylo přidáno celkem 69 značek: A3 Sport, Alexandria, Alpine Pro, Apple PR, Baťa, Bel & Blanc, Blažek, Bushman, C&A, CineStar, Cinema City, Deichmann, DHL,  Europcar, Fokus Optik, Fruitisimo, H&M, Marks & Spencer, McCafé, NewYorker,  Nord Blanc, OKAY, Pet Center, Potrefená Husa, ŠKODA, Vodafone, T-Mobile, COOP a mnoho dalších.

Mapy všech zemí obsahují adresní vyhledávání v rezidenčních a průmyslových oblastech sídel společně s podrobnou silniční sítí do úrovně ulic včetně dopravních struktur a informací, jako jsou přikázané směry jízdy, křižovatky, kruhové objezdy a další důležité dopravní informace.

Zdroj a foto: Navitel

 

You must be logged in to post a comment Login