AOC uvádí P3 monitory s webkamerou i s prohnutým displejem

podnikový monitor AOC P3 cena

AOC uvádí sedm nových monitorů profesionální řady P3 ve třech různých velikostech (24″/60,4 cm 24P3CW, 24P3CV a 24P3QW, 27″/68,6 cm Q27P3CW, Q27P3CV a Q27P3QW a 34″/86,4 cm ultraširokoúhlý CU34P3CV.

Ze tří stran bezrámové, poutavé a živé panely IPS nebo VA nabízejí 178°/178° široké pozorovací úhly pro zvýšený komfort sledování při práci na textech, tabulkách, kódování, grafice, online a podobně.

Zatímco jejich ergonomické stojany dotváří pohodlné pracovní prostředí, 4portové rozbočovače USB 3.2 u všech modelů poskytují další všestrannost v jakémkoli obchodním prostředí.

Monitory nabízejí vestavěné 2MP nebo 5MP webové kamery s podporou funkce Windows Hello™, která uživatelům umožňuje okamžité přihlášení ke svým relacím. Dále pak mají výstup DisplayPort pro vytvoření čistých a elegantních sestav s více monitory a vestavěnou dokovací stanici USB-C pro transformaci pracovního prostředí založeného na notebooku na produktivní prostředí založeném na stolním počítači, pouze pomocí jediného kabelu.

podnikový monitor AOC P3 cena

Všechny nové modely P3 jsou dodávány v udržitelných papírových polštářových obalech a jsou certifikovány podle nejnovějších ekologických předpisů, jako jsou EPA, EnergyStar 8, TCO 9.0 a EPEAT.

Nové modely AOC P3 – nabité technologiemi pro budoucnost

 • Modely QW jsou vybaveny naklápěcí 2MP (Full HD) webovou kamerou a podporou Windows Hello™ pro větší pohodlí a zabezpečení a duálními 5W reproduktory pro bohatý zážitek z online konferencí.
 • Modely CV se dodávají s rozsáhlou vestavěnou dokovací stanicí USB-C, která nabízí vstup RJ-45 pro směrování síťového připojení přes USB-C, 65W USB Power Delivery pro nabíjení a napájení notebooků a sdílení displeje. Dále jsou vybaveny výstupem DisplayPort pro snadné vytváření sestav s více monitory bez nepořádku na pracovním stole. Ultraširokoúhlý CU34P3CV se namísto výstupu DP může pochlubit vestavěným přepínačem KVM pro ovládání dvou počítačů pomocí jediného nastavení klávesnice-myš-monitor. Multimediální zážitek doplňují duální 2W reproduktory. 
 • Modely CW integrují vlastnosti obou výše zmíněných kategorií a mají výhodu naklápěcí webové kamery s vyšším rozlišením 5 MP (QHD) s podporou Windows Hello™. Dále pak duální 5W reproduktory a stejnou dokovací stanicí USB-C jako modely CV s výkonem 65 W a také výstup DisplayPort.

Vidět a být viděn

V dnešním světě plném online schůzek a videohovorů využívají cenově dostupné modely QW, 24P3QW (23,8″ s Full HD IPS panelem) a Q27P3QW (27″ s QHD IPS panelem), vyskakovací webovou kameru Full HD 2 MP s podporou Windows Hello™ a 2x 5W reproduktory.

monitory AOC 24P3 cena

Technologie rozpoznávání obličeje Windows Hello umožňuje uživatelům odemknout jejich relace Windows pouhým pohledem na webovou kameru, čímž se zvyšuje bezpečnost a použitelnost. Oba modely se perfektně hodí pro nasazení s pevnými stolními počítači, kde mohou videokonference zabírat obrovský kus každodenní rutiny.

Modely CV bez vestavěné webové kamery, 24P3CV (23,8″ s Full HD IPS panelem), Q27P3CV (27″ s QHD IPS panelem) a CU34P3CV (34″ s UW-QHD VA panelem), se dokonale hodí k použití ve flexibilních kancelářích a sdílených pracovních prostorech.

monitory AOC 27P3 cena

Kromě běžnějších vstupů HDMI a DisplayPort jsou tyto modely vybaveny i vstupem USB-C. Díky vestavěnému rozbočovači USB 3.2 Gen 1 se 4 porty mohou uživatelé při připojení svého notebooku pomocí jediného kabelu USB-C využít následující výhody:

 • Zobrazení lze rozšířit na monitor
 • Notebook lze nabíjet (až 65 W)
 • Notebook může získat přístup k síti nebo internetu díky vstupu RJ-45 zabudovaném v monitoru
 • A notebook má přístup k zařízením připojeným ke 4portovému USB rozbočovači monitoru (jako je klávesnice, myš, tiskárna, sluchátka atd.).

Namísto výstupu DisplayPort umožňuje ultraširokoúhlý CU34P3CV uživatelům ovládat více počítačů nebo několik periferních zařízení pomocí integrovaného přepínače KVM.

Ve flexibilnějším pracovním prostředí si mohou profesionálové vzít své pracovní notebooky v některé dny do domácí kanceláře a pracovat z domova. Tento druh flexibilní práce vyžaduje rychlý a snadný přechod z nastavení notebooku na stolní počítač a zároveň vyžaduje vysoce kvalitní webovou kameru pro online schůzky v kanceláři i doma. Přesně pro tento účel nabízejí modely CW s USB-C dokovací stanicí a vestavěnou 5MP webovou kamerou nejucelenější balíček funkcí řady P3.

Modely 24P3CW (23,8″ s Full HD IPS panelem) a Q27P3CW (27″ s QHD IPS panelem) jsou vybaveny QHD 5MP webovými kamerami a 2x 5W reproduktory, navíc nabízejí řešení s jediným kabelem přes USB-C pro současné připojení notebooku a periferií k monitoru. Pokud je navíc k výstupu DisplayPort monitoru připojen další monitor, lze realizovat plnohodnotnou sestavu s více monitory, která nevyžaduje žádný další kabel, protože signál displeje je z notebooku směrován přes USB-C a výstup DisplayPort monitoru do sekundárního monitoru. Transformace malého stísněného pracovního prostoru založeného na notebooku na produktivní velký pracovní prostor stolního počítače je nyní na dosah pomocí jediného kabelu.

Nadčasový a elegantní design

Design elegantní řady P3 je udržován v čistotě a hodí se do každé domácí kanceláře nebo obchodního prostředí. Jeho kompaktní základna se vyznačuje prémiovým vzhledem a úzké rámečky na třech stranách zajišťují téměř bezproblémové sestavení více monitorů pro elegantní vzhled v moderních kancelářích.

Ke snížení nepořádku na pracovním stole nabízí stojan otvor pro vedení kabelů, navíc je nastavitelný na výšku (150 mm) a disponuje 180° plnou rotací, náklonem a možností otočení orientace obrazu o 90° (kromě ultraširokoúhlého CU34P3CV). Je tak zajištěn ergonomický a pohodlný uživatelský zážitek během dlouhé pracovní doby.

Kombinace konektivity a pohodlí

AOC CU34P3CV vše posouvá ještě o stupeň výš svým zakřiveným VA panelem 1500R a různými možnostmi připojení. Vzhledem k velké ultraširokoúhlé zobrazovací ploše, díky které není potřeba sestavovat více monitorů vedle sebe, je výstup DisplayPort odstraněn a místo toho CU34P3CV nabízí přepínač KVM a také možnosti Picture-in-Picture a Picture-by-Picture pro zvýšení produktivity s více zdroji.

Pomocí přepínače KVM lze k monitoru současně připojit dva zdroje, a když je k rozbočovači USB monitoru připojena také sada klávesnice/myš, uživatelé si mohou z monitoru vybrat, zda chtějí ovládat počítač připojený přes USB-C nebo počítač připojený přes USB upstream port. Pro profesionály pracující s notebookem a stolním počítačem zároveň představuje tato funkce elegantní a chytré řešení, jak využít dva počítače najednou.

prohnutý monitor AOC CU34P3CV cena

Díky ultraširokoúhlému poměru stran (21:9) a vysokému rozlišení (3440 x 1440), ve spojení s vyšší obnovovací frekvencí (100 Hz) a vyšším kontrastem (3000:1), je CU34P3CV také skvělým kandidátem pro sledování filmů nebo hraní mimo pracovní dobu. Zatímco 24P3CV a Q27P3CV nabízejí duální 2W reproduktory, CU34P3CV má 5W reproduktory pro ještě lepší multimediální zážitek.

Všechny modely využívají technologii FlickerFree a také režim LowBlue a nabízejí ergonomické stojany nebo možnosti upevnění pomocí VESA. Vše pro maximální pohodu a ochranu zdraví uživatelů ve dne i v noci.

Dostupnost a cena

Monitory AOC 24P3CW, Q27P3CW, 24P3CV, Q27P3CV, CU34P3CV, 24P3QW a Q27P3QW budou dostupné od února 2023 za tyto doporučené ceny:

 • AOC 24P3CW: 8 018 Kč (329 Eur)
 • AOC Q27P3CW: 10 700 Kč (439 Eur)
 • AOC 24P3CV: 7 043 Kč (289 Eur)       
 • AOC Q27P3CV: 10 212 Kč (419 Eur)
 • AOC CU34P3CV: 13 380 Kč (549 Eur)
 • AOC 24P3QW: 6 556 Kč (269 Eur)  
 • AOC Q27P3QW: 8 993 Kč (369 Eur) 

Zdroj a foto:  AOC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.