Beyerdynamic Xelento 2 jsou luxusní sluchátka zdobená 24karátovým zlatem

sluchátka do uší beyerdynamic Xelento 2 cena

BaSys uvedl na trh sluchátka do uší beyerdynamic Xelento 2 Remote a Xelento 2 Wireless nabídnou skvělou reprodukci zvuku a dokonalý design se zdobením 24karátovým zlatem. Stejně jako ostatní produkty beyerdynamic je ocení audiofilové, hudebníci, zvukaři i producenti nahrávacích studií. 

Hudební šperk vykládaný zlatem

Patentovaná technologie Tesla, ruční výroba v německém Heilbronnu a mimořádný design, díky němuž působí sluchátka v uších jako skutečný šperk vykládaný zlatem. A navíc certifikace Hi-Res Audio a Hi-Res Audio Wireless, které zaručují nejlepší možnou reprodukci zvuku. Tak by se dala velmi zkráceně charakterizovat nová malá sluchátka do uší beyerdynamic Xelento 2 Remote a Xelento 2 Wireless.

Jejich nový akustický filtr poskytuje v pásmu vysokých kmitočtů ještě jemnější detaily než dosud a reprodukci dodává neuvěřitelnou lehkost. Ve spojení s dokonale sladěnými středy, výškami a basy se beyerdynamicu podařilo pozdvihnout kvalitu zvuku malých sluchátek na novou úroveň.

Tyto špunty kombinují nejlepší technologie se špičkovým designem a k dispozici jsou ve dvou variantách. K reprodukci využívají legendární měniče neboli reproduktory Tesla, vyvinuté právě beyerdynamicem. Koncept Tesla zahrnuje několik unikátních konstrukčních řešení, včetně speciálního designu zvukovodu, materiálu membrány, kovového krytu cívky či způsobu působení magnetického pole uvnitř reproduktoru.

Pokročilé technlogie a podpora handsfree

Obě varianty sluchátek jsou vybaveny mikrofonem pro handsfree hovory či konference a umožňují poslech pomocí dodaného 1,3 metru dlouhého oddělitelného kabelu se stereo konektorem jack 3,5 mm. Model Xelento Remote má v balení navíc symetrický kabel s konektorem 4,4 mm (Pentaconn), který umožňuje přímé připojeni k hi-fi komponentům se symetrickými výstupy.

sluchátka do uší beyerdynamic Xelento 2 cena

Proto jsou tato sluchátka ideální volbou pro poslech prostřednictvím digitálních audio přehrávačů a kvalitních hi-fi systémů. Jejich upgrade na bezdrátový poslech umožňuje samostatně dodávaný adaptér. Sluchátka Xelento Wireless disponují standardně kvalitním bezdrátovým adaptérem s technologií Bluetooth® 5.2 a zajišťují bezdrátový poslech na jedno nabití po dobu až 14 hodin.

sluchátka do uší beyerdynamic Xelento 2 cena

O nejvyšší Hi-Fi kvalitu reprodukce v bezdrátové podobě se stará integrovaný zesilovač s D/A převodníkem od společnosti AKM a podpora nejnovějších audio kodeků LHDC, Qualcomm® aptX™ HD a aptX™ Adaptive spolupracujících se systémy Android, iOS, Windows i Mac.

Bezkonkurenční zvukový zážitek a provedení zdobené zlatem

Sluchátka beyerdynamic Xelento 2 ztělesňují to nejlepší, čeho lze v oblasti reprodukce zvuku i provedení v současné době u malých sluchátek dosáhnout. Jejich ušlechtilý vzhled a prvotřídní zvuk rozbuší srdce každého milovníka hudby. Sluchátka jsou vyráběna ručně s důrazem na přesnost a kvalitu v sídle společnosti v německém Heilbronnu.

sluchátka do uší beyerdynamic Xelento 2 cena

Nové akustické měniče Tesla.11 o průměru 11 mm jim zajišťují výjimečné podání všech detailů a bezkonkurenční prostorovost i hloubku zvuku. Vynikajícímu poslechovému zážitku vychází vstříc také pozlacené konektory a postříbřené kabely.

Atraktivní provedení podtrhuje lesklé šasi zdobené ručně aplikovaným logem z 24karátového zlata. V přepracovaném designu i pečlivém výběru materiálů se odráží smysl pro detail, přesnost a řemeslná zručnost.

Ergonomie a pohodlí

Vysoký komfort při nošení a pohodlný celodenní poslech umožňuje vysoce ergonomické provedení a vedení kabelu za uchem. Balení obsahuje sedm párů nově navržených silikónových koncovek do uší, díky nimž je možné sluchátka individuálně přizpůsobit.

sluchátka do uší beyerdynamic Xelento 2 cena

Pro výbornou pasivní izolaci od okolí je k dispozici navíc sada pěnových nástavců Comply™ ve třech velikostech. To vše umožňuje co možné nejlepší utěsnění v uších i dosažení maximálního možného akustického výkonu.

Dostupnost a cena

Sluchátka beyerdynamic Xelento 2 jsou na našem trhu k dostání u autorizovaných prodejců. Doporučená koncová cena modelu Xelento 2 Remote je 26 000 Kč a provedení Xelento 2 Wireless stojí 31 000 Kč.

Zdroj a foto: beyerdynamic, BaSys

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.