Bezdrátová nabíjecí stanice Yenkee YAC 5310 a YAC 5300 pro Samsung a Apple

bezdrátová nabíjecí stanice Yenkee YAC 5310 5300 pro Samsung a Apple

Vadí vám hromady kabelů všude, kam se podíváte? Řešením je bezdrátová nabíjecí stanice Yenkee YAC 5310, která vám dovolí nabíjet až tři Samsung zařízení současně. Podobná nabíjecí stanice YAC 5300 je určena pro zařízení značky Apple.

Chytrý telefon s možností bezdrátového nabíjení stačí pouze položit a je jedno v jaké poloze. Na stojánku se totiž dobíjí položený vertikálně i horizontálně. Chytré hodinky Samsung si najdou místo ve vyvýšené poloze a díky praktickému magnetu nemusíte mít strach, že vám ze stojánku spadnou.

Sluchátka mají místo hned pod hodinkami a při jejich nabíjení je dobré mít na paměti, že se „pecky“ musí nejdřív vrátit do pouzdra. O stavu vašich zařízení informuje LED signalizace, která se dá jedním stiskem zcela vypnout. Černé provedení bezdrátové nabíječky s výkonem 15 W hezky zapadne do domácnosti i pracovního prostoru.

Nabíjecí stanice Yenkee YAC 5310 je k dostání za cenu od 1 499 Kč.

Pokud nevlastníte chytré produkty společnosti Samsung, nevadí. Yenkee nabízí obdobný stojánek YAC 5300 typu 3v1 také pro zařízení značky Apple. Tento model je k dostání ve dvou barevných variantách – bílé i černé za maloobchodní cenu 999 Kč.

Zdroj a foto: Yenkee

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.