Bezdrátová sluchátka LAMAX Duals1 s potlačením okolního hluku

bezdrátová slucátka Lamax Duals1 cena

LAMAX uvedl na trh nová bezdrátová sluchátka LAMAX Duals1, která pozvednou hudbu na vyšší úroveň a nabídnou technologii potlačení okolního hluku.

Dvouměničová technologie

Ergonomická sluchátka LAMAX Duals1 podle výrobce otevírají dveře do zcela jiné dimenze zvuku a uživatele potěší dokonalým hudebním zážitkem. Jejich polonahé tělo v tech designu zaujme na první pohled, následně odzbrojí křišťálově čistými výškami a dunivými basy v extra rozsahu a bez zkreslení.

V LAMAX pro ně jako jedni z prvních použili dvouměničovou technologii. DualBeat® technologie má na svědomí řízení poměru frekvencí, takže finální mix všech songů zní naprosto dokonale. Přenosovou rychlost boostuje díky kodeku aptX Bluetooth 5.0.

Perfektní zvuk v top bezdrátové kvalitě by měl ze sluchátek znít po dobu až 28 hodin (7 hodin sluchátka +  dobíjení z pouzdra) bez nutnosti použít nabíječku. Pro nabíjení sluchátek slouží hliníkové pouzdro s LED displejem.

Funkce pro potlačení hluku 

Dokonalý přednes silných a vyvážených basů slibuje využití technologie BeatBass® v jedinečném spojení s technologií DualBeat®. Sluchátka podporují funkci potlačení okolního hluku, díky níž nebudou poslech rušit ruchy okolního prostředí.

bezdrátová slucátka Lamax Duals1 cena

Dokonalý komfort pro uši zajišťují tři velikosti špuntů, které jsou součástí balení. Sluchátka odolávají vlhkosti a potu, hodí se tedy i pro sportovce. Uživatelé ocení i ovládání sluchátek hlasem, stejně jaké přijímání telefonních hovorů. 

Dostupnost a cena

LAMAX Duals1 jsou k dostání za doporučenou koncovou cenu 1 590 Kč na www.lamaxshop.cz

Zdroj a foto: LAMAX

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.