Bezdrátové reproduktory Sony X-Series vydrží hrát až 25 hodin

přenosný reproduktor Sony XE200

Společnost Sony dnes rozšířila svou působivou řadu přenosných reproduktorů o tři nové modely – XG300, XE300 a XE200 – které nabízí vysoce kvalitní prostorový zvuk, silný akustický tlak a hluboké, úderné basy. Zároveň jsou snadno přenosné, takže se o radost můžete podělit, ať už jste kdekoli.

Potřebujete reproduktor, který dokáže nabídnout mocný zvuk pro každou příležitost? Díky reproduktorům s inovativní technologií X-Balanced a duálním pasivním zářičům od společnosti Sony, kterými jsou vybaveny všechny tři nové modely, to všechny tyto novinky splňují. Produkují průraznější basy s menším zkreslením, takže vám přinášejí působivý, vysoce kvalitní zvuk a silný akustický tlak, který vás bude bavit po celou noc.

Díky integrovaným výškovým reproduktorům a funkci MEGA BASS si s reproduktorem XG300 vychutnáte hluboké basy jako v klubu ale naopak i  čistý zvuk vysokých frekvencí. Pokud se chcete z klubu přesunout na koncert, umožní vám reproduktor XG300 vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat oblíbená živá vystoupení díky funkci LIVE SOUND.

Ti, kteří mají rádi večírky s trochou barev navíc, si mohou na XG300 zapnout ambientní osvětlení, které synchronizuje osvětlení reproduktorů s rytmem hudby.

Rovnoměrný zvuk všude kolem

Jedinečný Line-Shaped difuzor, inspirovaný audio systémy používanými na profesionálních koncertech, distribuuje zvuk rovnoměrně, takže má větší a širší dosah. Vy i vaši přátelé tak budete moci tančit na své oblíbené skladby a užívat si stejně kvalitní zvukový zážitek v každém rohu místnosti.

přenosný reproduktor Sony XE200

Při doporučeném vertikálním umístění modelů XE300 a XE200 si můžete plně vychutnat zvukové výhody Line-Shaped difuzoru. Kromě toho lze reproduktory umístit i horizontálně, takže si můžete užívat stereofonní přehrávání zvuku a nastavení pomocí aplikace Sony | Music Center.

Vezměte si hudbu kamkoli s sebou

Všechny tři reproduktory byly zkonstruovány tak, aby se daly přenášet. Model XG300 je vybaven zatahovací rukojetí, díky níž je přenášení ještě snadnější než kdykoli předtím.

Navzdory malým rozměrům a nízké hmotnosti ukrývají modely XE300 a XE200 v kompaktních tělech silný zvuk, a jsou tak dokonalými společníky na cestách do přírody. Model XE200 se navíc dodává s praktickým poutkem, proto jej budete mít vždy po ruce a bude připraven přehrávat vaše oblíbené skladby pouhým stisknutím tlačítka.

Díky stupni krytí IP67 u všech modelů se nemusíte obávat stříkající vody ani prachu. Ať už jste na písečné pláži, nebo trávíte svůj čas od rána do večera u bazénu, můžete si dál pouštět své oblíbené skladby.

Modely XE300 a XE200 prošly rozsáhlým testováním nárazů, které provedla společnost Sony, aby se ujistila, že reproduktory vydrží nevyhnutelné nárazy, údery a škrábance, jež přináší každodenní používání.

Baterie s dlouhou výdrží

Všechny tři reproduktory se mohou pochlubit dlouhou výdrží baterie, takže na jedno nabití můžete svou hudbu poslouchat ještě déle. Plně nabitý reproduktor XG300 zvládá 25 hodin přehrávání, XE300 24 hodin přehrávání a XE200 16 hodin přehrávání.

 

Všechny tři reproduktory jsou vybaveny funkcí rychlého nabíjení, takže i když máte na nabití málo času, hudba bude hrát dál. Rychlé nabíjení vám zajistí až 70 minut přehrávání po pouhých 10 minutách nabíjení.

Díky funkci Battery Care, kterou disponují všechny tři modely, se nemusíte obávat nadměrného přetěžování baterie, což znamená, že reproduktor zůstane déle v optimálním stavu. U modelů XE300 a XE200 lze tuto funkci aktivovat prostřednictvím aplikace Sony | Music Center.

Modely XE300 a XE200 nabízejí také jedinečnou technologii snímání okolního hluku Ambient Noise Sensing od společnosti Sony, která analyzuje okolní hluk a pomáhá šetřit baterii při používání reproduktorů venku.

Užijte si skvělé hovory s funkcí Echo Cancelling

Všechny tři modely také nabízejí funkci Echo Cancelling, která vám umožní vychutnat si vysoce kvalitní hovory, při nichž mohou hovořit dva lidé současně, aniž by došlo k omezení jednoho z nich. Pomocí tlačítka MIC pro ztlumení mikrofonu na modelech XE300 a XE200 můžete také během okamžiku ztlumit zvuk mikrofonu.přenosný reproduktor Sony XRS

Rozjeďte to s aplikacemi Party Connect a Stereo Pair

Všechny tři reproduktory jsou vybaveny funkcí Party Connect, díky níž můžete spojit až 100 kompatibilních bezdrátových reproduktorů pomocí technologie BLUETOOTH® a synchronizovat hudbu pro dosažení mimořádně silného zvuku. S funkcí Stereo Pair můžete bezdrátově propojit dva reproduktory a vytvořit vynikající stereofonní zvuk. Obě funkce se aktivují v aplikaci Sony | Music Center.

Udržitelnost

Společnost Sony navrhuje své produkty tak, aby byly nejen stylové, ale také šetrné k životnímu prostředí. Na vnitřní části modelů XE300 a XE200 byl použit recyklovaný plast vyvinutý speciálně pro společnost Sony. Tento vývoj si vyžádal mnoho let výzkumu a návrhů, které zajistily, že udržitelné materiály splní přísné požadavky společnosti Sony na zvuk. Použitím recyklovaného papíru pro jednotlivé obaly, včetně vnitřních výplní, obsahují obaly všech tří modelů maximálně 5 % plastových materiálů.

přenosný reproduktor Sony XG300

Ceny a dostupnost

Dostupné barvy – světle šedá a černá

  • Model XG300 bude v prodeji od července 2022 za cenu přibližně 7 399 Kč.
  • Model XE300 bude v prodeji od července 2022 za cenu přibližně 5 099 Kč.
  • Model XE200 bude v prodeji od července 2022 za cenu přibližně 3 999 Kč.

Zdroj a foto: Sony

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.