Chytré akvarijní krmítko Tesla Smart Fish Feeder nenechá rybičky hladovět

chytré akvarijní krmíto Tesla Smart Fish Feeder

Společnost Witty rozšířila svou nabídku zařízení inteligentní domácnosti o chytré krmítko pro rybičky a další vodní živočichy chované v akváriích. Akvaristé si s krmítkem Tesla Smart Fish Feeder mohou být jistí, že bude o jejich rybičky postaráno i když budou delší dobu na cestách.

Chytré krmítko Tesla Smart Fish Feeder, opatřené základnou otočnou o 360 stupňů, lze umístit na sklo kryjící akvárium nebo na stěnu akvária s maximální tloušťkou 24 milimetrů. Je tedy vhodné pro domácí akvária všech velikostí a typů a se zásobníkem o objemu 200 mililitrů pojme dostatečnou zásobu krmiva i na delší dobu.

Použít lze jak granulovaná, tak i vločková krmiva, snadno doplňovaná po odsunutí krytky zásobníku, bez nutnosti sejmout krmítko z akvária.

Reklama/Advertisement

Akvarijní krmítko Tesla Smart Fish Feeder lze prostřednictvím přehledného LCD displeje a ovládacích tlačítek naprogramovat na krmení v pravidelných intervalech (až 3krát denně), samozřejmě včetně nastavení množství dávkovaného krmiva (1 až 3 porce) a možnosti manuálního ovládání krmítka (s dávkováním 1 až 5 porcí krmiva).

chytré akvarijní krmíto Tesla Smart Fish Feeder

Akvaristé navíc mohou krmítko ovládat i na dálku – po internetu prostřednictvím aplikace Tesla Smart v mobilním telefonu. Stačí jen krmítko připojit k domácí Wi-Fi síti. V mobilní aplikaci, která je plně přeložena do češtiny, je k dispozici rovněž týdenní přehled historie krmení.

chytré akvarijní krmíto Tesla Smart Fish Feeder

Designové akvarijní krmítko s velmi tichým pohonem je napájeno prostřednictvím běžného microUSB kabelu (je součástí balení krmítka) a standardní nabíječky na mobilní telefony. Součástí balení je rovněž držák na pevné uchycení krmítka na akvárium, protože zařízení nesmí spadnout do vody.

chytré akvarijní krmíto Tesla Smart Fish Feeder

Technické specifikace

Funkce Naprogramování času a množství krmení, sedmidenní historie krmení
Příkon DC, 5 V, 1 A
Kapacita zásobníku na krmivo 200 ml
Připojení k internetu Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth
Aplikace Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
Rozměry a hmotnost 155 × 70 × 109 mm, 198 g
Maximální tloušťka skla 24 mm
Doporučená cena 999 Kč

Chytré akvarijní krmítko Tesla Smart Fish Feeder je nyní dostupné u vybraných prodejních partnerů a brzy bude v prodeji také na e-shopu Tesla Smart , a to za 999 Kč.

Zdroj a foto: Tesla

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement