Chytrý robotický vysavač Tesla s laserovou navigací dokáže vysávat i vytřít

robotický vysavač Smart Robot Vacuum Laser

Společnost Witty zařadila do své nabídky produktů pro inteligentní domácnost robotický vysavač s funkcí mokrého vytírání. Po bytě se bezpečně pohybuje pomocí laserové navigace a lze jej na dálku ovládat prostřednictvím aplikace. 

Robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser je chytrým pomocníkem pro každou domácnost, kde pomůže s pravidelným úklidem. Hlavní výhodou chytrého vysavače je přesná laserová navigace, se kterou si robot předem naskenuje celou místnost, aby si vytvořil mapu, podle které navrhne optimální trasu úklidu. Do plánu úklidu mohou zasahovat i majitelé robotického vysavače, když mu na mapě vyznačí zóny důkladného úklidu, nebo naopak místa, kam vysavač zajíždět nesmí.

Hladké povrchy může vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser rovněž vytřít – stačí jen vyměnit nádobku na nečistoty za nádobku s vodou a mopem. Alergici se nemusejí bát zvířeného prachu, protože nasávaný vzduch je očištěn jemným HEPA filtrem, který zachytí i roztoče a další alergeny.

Reklama/Advertisement

Bezpečný pohyb vysavače Tesla Smart Robot Vacuum Laser po domě pomáhají zajistit rovněž senzory detekující překážky a zabraňující pádu ze schodů. Pokud se vysavač přesto dostane do úzkých (například se zamotá do zapomenutých kabelů), přivolá si pomoc hlasovým signálem.

Vysávání a vytírání na povel

Komfort ovládání vysavače Tesla Smart Robot Vacuum Laser zvyšují jeho chytré funkce, spojené s ovládací aplikací Tesla Smart. V této aplikaci, dostupné v češtině pro telefony s Androidem a iPhony, lze robotický vysavač kompletně ovládat, upravovat jeho interaktivní mapy místností, plánovat úklid a také přepínat mezi jednotlivými režimy úklidu. Pokud například potřebujete během úklidu nerušeně pracovat, lze aktivovat tišší režim Eko, zatímco domácnosti se zvířecími mazlíčky uvítají výkonnější režim intenzivního úklidu.

robotický vysavač Smart Robot Vacuum Laser

Díky připojení k domácí Wi-Fi síti je možné vysavač ovládat i na dálku po internetu, rovněž prostřednictvím aplikace Tesla Smart. Současně také robotický vysavač podporuje hlasové ovládání prostřednictvím asistenčních služeb Amazon Alexa a Google Assistant.

Vysoký sací výkon a dlouhá výdrž

Robovysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser má sací sílu 2 200 Pa, a tak si poradí i s drobky, chlupy a vlasy v kobercích. Jeho pojezdová kolečka překonají překážky do výšky 1,5 cm a díky svému nízkému profilu zajede vysavač i pod gauč nebo jiný nábytek na nožičkách. Při plném nabití 3 000mAh baterie bude vysavač uklízet až 140 minut, aby si poté sám dojel k základně, dobil se, a pak pokračoval v úklidu přesně tam, kde skončil.

robotický vysavač Smart Robot Vacuum Laser

Technické specifikace  

Režimy Vysávání, vytírání
Funkce Virtuální zdi, protikolizní senzor, senzor proti pádu, automatické dobíjení, podpora Google Assistant a Amazon Alexa
Sací síla 2 200 Pa
Kapacita baterie 3 000 mAh (140 minut provozu)
Kapacita zásobníku na nečistoty / na vodu 0,6 l / 0,35 l
Filtr nečistot HEPA
Připojení k internetu Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
Aplikace Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
Rozměry a hmotnost 38,5 × 14,5 × 56 cm, 2,7 kg
doporučená cena 7 900 Kč

Chytrý robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser je teď exkluzivně dostupný na e-shopu Tesla Smart, později bude k dispozici také u vybraných prodejních partnerů, a to za doporučenou cenu 7 900 Kč.

Zdroj a foto: Tesla/Witty

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement