Cooler Master inovuje herní počítačové komponenty a periferie

Computex Cooler Master Street Fighter 6

Cooler Master na veletrhu Computex představuje řadu inovativních technologických řešení pro moderní životný styl. Patří mezi ně herní počítačové komponenty a periferie a herní křesla.

Cooler Master MasterLiquid 360 Ion

Nový nejmodernější chladič MasterLiquid 360 Ion je vybaven působivým 2,1palcovým LCD displejem, který je spárován s přepracovanou dvoukomorovou pumpou a třemi ventilátory Mobius 120P ARGB, a umožňuje přizpůsobit zobrazení různé parametry dle volby uživatele.

Cooler Master MasterLiquid 360 Ion

Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos

Nová generace vodního chlazení je vyrobena částečně z recyklovaných materiálů. MasterLiquid 360 Atmos poskytuje vyšší účinnost chlazení a plně přizpůsobitelné živé adresovatelné RGB podsvícení druhé generace.

Cooler Master MK770 Hybrid

Hybridní bezdrátová klávesnice Cooler Master MK770 je dokonalým spojením estetiky a výkonu.

klávesnice Cooler Master MX770 Hybrid

Vyměnitelné mechanické spínače Kailh Box V2, skládaná Gasket konstrukce a PBT double-shot klávesy jsou zárukou vysoké kvality zpracování klávesnice. Dostupná je ve dvou barevných variantách – odstínech šedé „Space Gray“ a v matných pastelových barvách „Macaron“.

Cooler Master MM712 Pro

Lehká herní myš třetí generace vlastní optický senzor PAW3395, hybridní bezdrátové připojení, bleskurychlé optické mikrospínače a charakteristický Ultraweave kabel.

Cooler Master Motion 1

Herní křeslo s haptickým motorem vzniklo díky strategickému partnerství s D-Box a přidává do hraní nový rozměr zábavy prostřednictvím pohlcující zpětné vazby reagující na dění ve hře.

herní křeslo Cooler Master Motion 1

Produkty inspirované hrou Street Fighter 6

Partnerství Cooler Master a CAPCOM dalo vzniknout novým produktům inspirovaným hrou Street Fighter 6. K dispozici je speciální edice počítačové skříně TD500 Mesh V2, klávesnice CK570, herní myši MM310 a headsetu CH331 (úvodní foto).

Cooler Master Qube 500 Flatpack Case

Vysoce přizpůsobitelná skříň určená technologickým nadšencům s ekologickým smýšlením. Skládací konstrukce Qube 500 umožňuje zvolit inovativní ploché balení minimalizující uhlíkovou stopu při přepravě, čímž podporuje udržitelnost, aniž by to ovlivnilo kvalitu zpracování a specifikace.

Cooler Master NCore 100Max

Netradiční věžová počítačová skříň NCore 100Max je průkopnickým řešením, které nabízí vynikající tepelné vlastnosti a výkon. Ohromující design zaujme na první pohled, zatímco předpřipravené vedení kabelů a dostatečný prostor pro všechny komponenty, včetně nejnovějších objemných grafických karet, splňuje nejnáročnější požadavky builderů.

Cooler Master X Silent

Řada počítačových zdrojů X Silent přináší takřka absolutní ticho a prvotřídní provozní vlastnosti. Monitoruje teplotu, aktuální zatížení a celkový výkon pomocí vlastního softwaru.

Cooler Master MasterLoop

Řada produktů MasterLoop byla navržena s důrazem na DIY řešení chlazení na co nejvyšší úrovni výkonu a vzhledu. Jednotlivé moduly umožnují bohatou kreativitu nadšencům do unikátního chlazení a designu.

Nové produkty Cooler Master jsou směsicí inovativních, udržitelných a individualizovaných technologických řešení. Ať už se jedná o hráče, technologického nadšence nebo běžného uživatele, každý si přijde na své.

Dostupnost a cena

Cena produktů ani dostupnost na trhu nebyla upřesněna. Další informace můžete získat na adrese https://news.coolermaster.com/.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.