Cooler Master má nový web CMODX s výjimečnými a luxusními produkty

Cooler Master web CMODX OrbX, SneakerX

Cooler Master spouští CMODX.com, který je zaměřen na netradiční technologické produkty a nabízí jednotný prostor pro nakupování high-end výrobků kombinujících luxus a inovace.

Designové počítače na jednom místě

Pečlivě navržené specifické produkty na cmodx.com jsou uzpůsobeny náročné cílové skupině nadšenců do moderních technologií. Portfolio produktů reprezentují například Orb X, polouzavřená kompletní pracovní a herní stanice, která spojuje luxus a nejmodernější technologie a poskytuje bezkonkurenční zážitek. 

Mezi dalšími produkty najdete také Sneaker X, stylový počítač, podtrhující snahu společnosti Cooler Master oprostit se od stereotypů klasických počítačových skříní. Tato ucelená, rozmanitá řada nastavuje novou laťku luxusu a inovací na čele technologického trhu.

Herní křesla a další příslušenství

Mezi dalšími produkty na cmodx.com jsou k dispozici limitovaná edice počítačové skříně Cosmos Infinity, herní křesla Motion 1, Synk X nebo například Shark X.

Cooler Master SharkX

„Produkty nabízené na CMODX nejsou jen o technologii, ale o celkovém životním stylu,“ říká Jimmy Sha, CEO Cooler Masteru, a dodává: „Nabízíme mix luxusu a inovací a poskytujeme tak našim zákazníkům produkty, které jsou funkční, ale zároveň zřetelně vyjadřují jejich osobitý styl a vkus.“

herní křeslo s haptickou odezvou Cooler Master SynkX cena

Samotný web www.CMODX.com přináší podrobné informace, špičkové fotografie a příjemný zážitek při nakupování. Jedná se o místo pro ty, kteří zkrátka očekávající něco více, kteří si váží těch nejlepších věcí v životě.

Cooler Master OrbX

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.