Cooler Master představil nové moderní sídlo v Neihu District v Taipei

Cooler Master nové sídlo HQ Taipei

U příležitosti oslav 30 let společnosti oznamuje Cooler Master slavnostní otevření svého nového sídla, které se nachází v severovýchodní části města Taipei na Taiwanu.

Cooler Master investovala do nového komplexu významné prostředky a rozhodla se centralizovat jednotlivé týmy z různých divizí a stejně tak bude postupovat i u vznikajících či budoucích projektů.

Vývoj směřovaný za hranici komponent

Nová centrála se stala domovem nových obchodních a rozvojových oddělení, které mají na starost expanzi v rámci nových odvětví. Cooler Master analyzuje nové příležitosti od vzdělávání, přes životní styl až po individuální řešení na míru a vlastní zkušenosti, a budoucnost vidí v jasných obrysech.

Nový komplex je středobodem, místem vzniku projektů jakými jsou Cooler Master Academy, CMIX, CMODX, MasterRide a další.

Budoucnost se utváří nyní

Starý areál nedostačoval aktuálním potřebám a budoucím vizím společnosti. Výrazný růst, rozšíření portfolia produktů a celkový pozitivní trend společnosti Cooler Master stále více přibližoval nutné stěhování. Nové prostory byly inspirovány produkty, technologiemi a lidmi, díky kterým Cooler Master 30 let posouvalo hranice. Na architekturu budovy a její estetiku mělo evidentní vliv také design řešení chlazení, produktů tak typických pro Cooler Master.

Cooler Master nové sídlo HQ Taipei

Celý komplex mluví jasnou řečí, zaměřuje se na čistotu a nadčasovost. Počínaje exteriérem až po prostorný, dobře prosvětlený a vizuálně příjemný interiér. Funkčnost a vzhled vyladil architekt Kuo, Hsu-yuan a interiér navrhla společnost Desfa Group s cílem harmonicky spojit vizuální a praktické prvky, přesně to totiž charakterizuje Cooler Master v současnosti i s budoucími ambicemi.

Investice do rozvoje

Cooler Master i nadále pokračuje v reinvesticích do výroby, technologií i vývoje, a proto se drží svých dřívějších optimistických růstových scénářů.

Cooler Master nové sídlo HQ Taipei

Nový areál zároveň jasně demonstruje závazek celému průmyslu, obchodním partnerům a především komunitě Cooler Master fanoušků, která je inspiraci a motorem pro Cooler Master.

Zdroj a foto:  Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.