Cooler Master uvádí netradiční mini-ITX PC skříň Ncore 100 Max

počítačová PC skříň mini-ITX Cooler Master Ncore 100 specifikace cena barvy

Cooler Master uvádí na trh přelomovou mini-ITX počítačovou skříň Ncore 100 Max, která kombinuje výkon s kompaktními rozměry. Bude k dispozici v šedé a bronzové barevné variantě.

Dvě barevné varianty

Cooler Master Ncore 100 Max je k dispozici v matném šedém, respektive v bronzovém provedení, a její tvar výškové budovy poskytne všem technologickým nadšencům, hráčům i profesionálním kreativním tvůrcům efektivní využití prostoru.

počítačová PC skříň mini-ITX Cooler Master Ncore 100 specifikace cena barvy

Hliníkové šasi má objem pouhých 15,7 l a integruje vlastní vodní chlazení se 120mm radiátorem a V SFX Gold ATX 3.0 850W zdroj. Nabízí variabilní hloubku 155 až 172 mm, šířku 212 mm a výšku 481 mm a pojme nejvýkonnější tříslotové grafické karty (až 3,9) o délce až 336 mm a šířce 140 mm. Dodávaná je včetně 6+2pin napájecích kabelů a počítá s vertikální instalací.

Klíčové vlastnosti Ncore 100 Max

  • Kompaktní napájení – skříň disponuje napájecím zdrojem V SFX Gold ATX 3.0 850W, který poskytuje špičkový výkon v malém provedení, a to z něj činí ideální volbu pro ty, kteří potřebují efektivně využít prostor pro co nejvyšší výkon.
  • Pokročilé řešení chlazení – skříň využívá vlastní vodní AIO chlazení s 38 mm silným radiátorem a na míru navrženým ventilátorem. Efektivní uspořádání udržuje celou skříň i její komponenty v chladu i při intenzivních herních seancích.
  • Elegantní minimalistický design – tělo šasi je vyrobeno z eloxovaného hliníku a nabízí variabilní hloubku 155 až 172 mm. Kombinuje eleganci s funkčními prvky a výsledkem je čistý a moderní design.
  • Prostor pro nejnovější grafické karty – inovativní konstrukce je vhodná i pro ty nejmohutnější grafické karty a nabízí dokonalé řešení v malém formátu skříně například pro nejnovější grafické karty GeForce RTX 4090.

Dostupnost a cena

Cooler Master Ncore 100 Max v základní šedé a netradiční bronzové variantě budou lokálně dostupné v průběhu února 2024 za doporučenou koncovou cenu 9 290 Kč v České republice a 379 euro na Slovensku.

Zdroj a foto Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.