Cooler Master uvádí nové herní myši MM310 a MM311

herní myš Cooler Master MM310 MM311

Společnost Cooler Master uvádí na trh herní myši MM310 a MM311. Nová série herních myší klade důraz na inovativní lehký design a všestrannost.

Myši MM310 a MM311 jsou plnohodnotné herní myši, které se vyznačují inovativním odlehčeným šasi. Celková hmotnost je díky tomu nízká aniž by bylo nutné využít perforace nebo redukce komponent.

Model MM310 vlastní certifikaci NVIDIA Reflex, technologii, která dokáže změřit zpoždění signálu myši procházející skrz systém a optimalizovat ho pro maximální výhodu oproti konkurenci. Herní myši s technologií NVIDIA Reflex ve spojení s NVIDIA G-SYNC jsou jediným nástrojem pro měření latence systému, který detekuje kliknutí myši a měří dobu, za kterou se projeví změna na obrazovce.

Oba modely jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních – celočerné a bílo-šedé.

Hlavními přednosti myší

  • Tradiční vzhled, diametrálně odlišní pocit – MM310/M311 sice vypadá jako každá jiná myš, ale už po prvním osahání si uživatel okamžitě všimne rozdílu. Snížené hmotnosti na méně než 50 g v případě MM310, resp. 55 g bez a 77 g s baterií v případě MM311. To vše bez perforace nebo otvorů.
  • Kabelové připojení pro konzervativce a bezdrátové pro profesionály – MM310 je vybavena výhradně kabelovým připojení pro zapřisáhlé konzervativce. Lehký opletený kabel zamezí tření a nechtěnému zadrhávání. Model MM311 pak nabízí bezdrátové připojení přes 2,4 GHz síť pro přenos téměř bez zpoždění s frekvencí 1000 Hz na vzdálenost 10 a více metrů.
  • Plynulý pohyb díky PTFE skluznicím – Myši jsou již v základu osazeny teflonovými kluznicemi, které jsou bruslemi myši pro bezproblémový skluz a jistý pohyb. Jsou vyrobeny z 95% čistého PTFE.
  • Stylové RGB podsvícení – Podsvícení umožňuje nastavit 16,7 milionu barev prostřednictvím kombinací kláves nebo v aplikaci MasterPlus+

herní myš Cooler Master MM310 MM311

Dostupnost a cena

Cooler Master MM310 a MM311 budou k dispozici u lokálních prodejců v průběhu září 2022 za doporučené koncové ceny 33 euro (cca 810 Kč), resp. 44 euro (cca 1 080 Kč).

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.