Dobře vybavený WALKMAN A845 je silný jen 7,2 mm

Video MP3 přehrávač WALKMAN A845 od Sony o tloušťce pouhých 7,2 mm a hmotnosti 62 g (bez sluchátek) se snadno vejde do kapsy a je řešením, jak mít oblíbenou hudbu, podcasty a videa neustále u sebe.

Přednímu panelu dominuje velký a jasný OLED displej s úhlopříčkou 7,1 cm (2,8”). Nabízí syté barvy, vysoký kontrastní poměr, široký pozorovací úhel a krátký čas odezvy. Nový režim zobrazení scén Scene Scroll umožňuje rychle procházet delší videa, která se zobrazují jako série malých náhledů. Stejně snadno lze listovat obrázky hudebních nahrávek nebo rychle najít oblíbené album. WALKMAN A845 je možné připojit pomocí volitelného A/V výstupního kabelu k televizoru, obraz je přenášen v rozlišení 720 x 480 bodů při frekvenci 30 snímků za sekundu.

sony_walkman_a845

Technologie digitálního zesílení S-Master zajišťuje bohatý a přirozený zvuk s naprosto minimálním zkreslením. Kvalitu poslechu zvyšují technologie Sony Clear Audio, zajištující dynamickou a detailní stereofonní reprodukci. Clear Stereo redukuje přeslechy mezi pravým a levým kanálem, zatímco Clear Bass zajistí nízké frekvence v nezkreslené kvalitě. Technologie zdokonalení zvuku DSEE Sound Enhancement Technology navíc zajišťuje hladké a detailní podání vysokých frekvencí, které se obvykle ztrácejí při konverzi hudby z původní CD kvality do MP3 souboru.

Technologie digitálního potlačení hluku (Digital Noise Cancelling) dokáže odstranit až 98 % okolních zvuků a lze vybírat mezi trojicí optimalizovaných nastavení (letadlo, autobus/vlak, kancelář).

Na jedno nabití baterií lze poslouchat hudbu až po dobu 29 hodin, při sledování videa baterie vydrží až 9 hodin. Video MP3 přehrávač WALKMAN NWZ-A845 s kapacitou 16 GB bude
v prodeji od března 2010, jeho cena se bude pohybovat kolem 5 400 Kč.

Zdroj a foto: Sony