Energie na cesty – Varta Indestructible 2000 Powerpack

Varta Indestructible 2000 Powerpack je externí baterie, která vašemu mobilnímu zařízení dodá potřebnou energii na cestách. Powerpack vydrží i drsnější zacházení včetně pádu ze 2 metrů na zem, nabízí odolnost vůči prachu a voděodolnost dle standardu IP 67.

Energetické nároky dnešních zařízení není snadné pokrýt. Ať už mobilní telefony, GPS navigace nebo tablety dnes nabízí stále více funkcí, ale kapacita baterií bohužel zůstává stejná. Dříve či později každý majitel chytrého zařízení narazí na problém, kdy se stav baterie blíží 0 % a el. zásuvka není po ruce. Tento problém má ale jednoduché řešení v podobě mobilního zdroje Varta Indestructible, který přináší možnost dobíjení kdekoli pro váš mobilní telefon, navigaci nebo např. tablet. Navíc samotná konstrukce zařízení je „nezničitelná“.

Varta_Powerpack_2000_02

Pro nabíjení je k dispozici klasický USB port s nabíjecím proudem 1 A. Spektrum použití je tak široké a nabíjení je rychlé. Samotný Powerpack obsahující moderní Li-Ion baterii je možné v klidu doma nabít jak připojením např. k počítači, tak  např. prostřednictvím USB nabíječky např. vašeho mobilu. O stavu nabití baterie informují čtyři stavové diody. V základním balení nechybí microUSB kabel o délce 1M a cestovní sáček.

Reklama/Advertisement
  • Rozměry 116 x 54 x 20 mm, váha 114 g; baterie typu Li-Ion
  • odolnost dle IP67, testováno na odolnost vůči pádu – 2 m
  • MFi kompatibilní – bezproblémová spolupráce s Apple produkty
  • Cena: 849 Kč

K zakoupení např.: www.chvatal-artex.eu, www.datart.cz, www.varta-consumer.cz

Zdroj a foto: Varta

Reklama/Advertisement