Epson uvádí svoji nejmenší a nejlehčí mobilní tiskárnu účtenek

Mobilní tiskárny účtenek Epson TM-P20 jsou ideální pro personál maloobchodních prodejen, pohostinství a jakýchkoli dalších podniků, které vyžadují mobilní tisk účtenek.

Naše nové tiskárny TM-P20 (TM-P20 BT a TM-P20 Wi-Fi) mají obě o polovinu menší velikost než předchozí model a přibližně o dvě třetiny nižší hmotnost . Nabízejí rychlý tisk a výdrž baterie až osm hodin (Bluetooth) nebo šest hodin (Wi-Fi), takže jsou ideální pro mobilní tisk. Aby zaručovaly spolehlivý a nepřetržitý provoz, mají tiskárny certifikaci IP-54 pro odolnost vůči nárazům a vodě a jsou odolné vůči pádu z výšky do 150 cm.

Obě zařízení jsou vybavena technologií ePOS společnosti Epson. Díky tomu mohou tyto tiskárny komunikovat s webovými prohlížeči a umožňují přímý tisk z jakéhokoli mobilního zařízení bez nutnosti instalovat či aktualizovat ovladače. Funkce jednoduchého nastavení navíc zajišťuje rychlé a bezproblémové připojení k síti Wi-Fi (pouze model TM-P20 Wi-Fi) bez nutnosti používat další hardware. Funkce NFC (Near Field Communication) pro bezdrátovou komunikaci na krátkou vzdálenost umožňuje mobilním zařízením a tabletům snadné spárování s tiskárnami. V případě zařízení bez funkce NFC je možné také rychlé a snadné párování na základě čárových kódů.

Reklama/Advertisement

Zatímco model TM-P60II nabízí robustní odolnost a delší výdrž baterie, nové modely TM-P20 jsou menší a lehčí. Také mají řadu nových funkcí, například párování pomocí funkce NFC a čárových kódů pro snadné a rychlé nastavení.

Reklama/Advertisement