EVOLVEO uvádí bezdrátový kamerový systém Detective BT4 SMART

Bezdrátový kamerový systém EVOLVEO Detective BT4 SMART

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku produktů pro chytrou domácnost řady SMART o bezdrátový kamerový systém EVOLVEO Detective BT4 SMART, který je určen pro nezbytné zabezpečení bytu, domu, kanceláře, chaty nebo garáže případě jiných prostor.

Bezpečnostní kamery a úložiště dat

Sada se skládá z centralizovaného úložiště HomeBase s kapacitou paměti 32 GB, dvou kamer s rozlišením Full HD 1080p s čidlem PIR a vlastním akumulátorem 5 000 mAh včetně držáků. Kamery mají vlastní integrovanou sirénu o výkonu 60 db.

Součástí kamer je i mikrofon a reproduktor pro obousměrnou hlasovou komunikaci. V setu nechybí potřebné kabely USB-C a UTP. Systém lze rozšířit o další dvě kamery BT1 Smart které se prodávají samostatně.

Bezdrátový přenos signálu

Zabezpečovací systém EVOLVEO Detective BT4 SMARTje postavený na vlastní bezdrátové technologii v pásmu 2,4 GHz, které slouží pro zabezpečený a stabilní přenos obrazu v kvalitě FHD 1080p. Vzdálenost jednotlivých kamer od základny HomeBase může být až 100 m v závislosti na zástavbě a překážkách.

Bezdrátový kamerový systém EVOLVEO Detective BT4 SMART

Veškerá data se ukládají vzdáleně a centrálně na 32GB úložiště přímo v HomeBase, kde jsou data v bezpečí uchována.

Instalace a spuštění kamerového systému je jednoduché a intuitivní. HomeBase se připojuje pomocí přibaleného 2m ethernet kabelu do routeru pro připojení k internetu. Jednotlivé kamery se ihned po nabití a zapnutí spárují se základnou a začnou přenášet video.

Bezdrátový kamerový systém EVOLVEO Detective BT4 SMART cena

Každá kamera je vybavena dvěma Li-Ion akumulátory o celkové kapacitě 5000 mAh s dlouhou výdrží na jednou nabití. Pomocí aplikaci Smartlife (Android/IOS) je možné u každé kamery nastavit několik režimů provozu, které mimo jiné dokáží prodloužit výdrž na jedno nabití díky využití pohybového čidla PIR.

Pro zamezení falešných oznámení o detekci pohybu, lze aktivovat režim rozeznání lidské postavy, kdy kamera začne nahrávat až v momentě, kdy do zorného pole vstoupí člověk.

Aplikace pro chytré telefony

Aplikace Smartlife (Android/IOS) je určena nejen pro nastavení režimů kamer, ale také pro kontrolu záznamu prostřednictvím funkce Playback. Záznamy jsou přehledně řazené dle data a času záznamu.

Díky aplikaci Smartlife lze propojit více zařízení EVOLVEO řady SMART a vytvářet scénáře, kdy například na základě rozpoznání pohybu z EVOLVEO Detective BT4 je možné pomocí chytré venkovní zásuvky EVOLVEO Terra NV4 spustit osvětlení nebo aktivovat alarm EVOLVEO Alarmex Pro a na něj navázanou sirénu.

Dostupnost a cena

Zabezpečovací systém EVOLVEO Detective BT4 SMART je součástí produktové řady EVOLVEO Smart, která zahrnuje produkty pro chytrou domácnost. EVOLVEO Detective BT4 SMART je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 5 490 Kč včetně DPH. Přídavná kamera EVOLVEO Detective BT1 SMART je v prodeji za 1 749 Kč včetně DPH.

Zdroj a foto: Evolveo

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.