Fujitstu představilo nové Lifebooky, Ultrabooky, zařízení 2 v 1 a tablety Stylistic

LIFEBOOK T725

Pátá generace procesoru Intel z řady Core vPRo, vynikající mobilita a dlouhá výdrž. To jsou hlavní přednosti novinek z řady notebooků LIFEBOOK a tabletů STYLISTIC.

Nové notebooky Fujitsu nabízejí prodlouženou dobu provozu na baterie (model S935 dokonce zvládne běžet 24 hodin na jedno nabití) a mají vyšší výkon. Nové modely, které rozšíří řadu LIFEBOOK, mají klasický vzhled a všechna zařízení 2 v 1 i dva Ultrabooky nabízejí dodatečné možnosti, jako jsou pohodlné dotykové obrazovky a nezbytné funkce pro firmy, např. modul Trusted Platform a čtečky chytrých karet.

Vybrané nové modely řady LIFEBOOK jsou rovněž kompatibilní se standardizovanou, univerzální dokovací stanicí: Replikátor portů v řadě LIFEBOOK mohou uživatelé nyní použít s osmi různými počítači, včetně notebooků, Ultrabooků, zařízení 2 v 1 a dokonce mobilních pracovních stanic.

Reklama/Advertisement

Nové modely, které přibyly do řady Fujitsu LIFEBOOK a STYLISTIC:

  • Notebook FUJITSU LIFEBOOK S935 – všestranný, lehký notebook v kategorii 33,8 cm (13,3 palce), který nabízí vynikající mobilitu lidem, kteří hodně cestují, neboť nabízí až 24 hodin provozu. V těle notebooku je také zabudovaný novátorský snímač Fujitsu PalmVein4 pro zvýšení zabezpečení
LIFEBOOK S935
LIFEBOOK S935
  • Tablet FUJITSU LIFEBOOK T935 – 33,8cm (13,3palcové) zařízení 2 v 1, spojující flexibilitu tabletu s výkonem, dlouhou výdrží na baterie a supertenkým designem Ultrabooku
LIFEBOOK T935
LIFEBOOK T935
  • Tablet FUJITSU LIFEBOOK T725 – menší, 31,8cm (12,5palcové) zařízení 2 v 1, které lze zasadit do nové dokovací stanice, jejíž konstrukce umožňuje uživatelům optimalizovat produktivitu prostřednictvím modulární zásuvné koncepce – optickou mechaniku je možné nahradit druhou baterií, druhým pevným diskem či nechat místo prázdné a snížit hmotnost.
LIFEBOOK T725
LIFEBOOK T725
  • Notebook FUJITSU LIFEBOOK U745 – 35,6cm (14palcový) tenký a lehký Ultrabook, jež přináší to nejlepší z obou světů profesionálům toužícím po optimální mobilitě a vyžadujícím plnou konektivitu jako například výstup VGA – a rovněž přidává dodatečnou vrstvu zabezpečení v podobě snímací technologie PalmVein a kompatibilitu s novou dokovací stanicí
LIFEBOOK U745
LIFEBOOK U745
  • Tablet FUJITSU STYLISTIC Q775 – 33,8cm (13,3palcová) obrazovka a široká škála možností konektivity, zahrnující LTE, Bluetooth a dokonce NFC. Dále také nabízí možnost snímače Fujitsu PalmVein4 pro zvýšení zabezpečen
STYLISTIC Q775
STYLISTIC Q775

Díky standardizaci nového společného replikátoru portů pro notebooky i společné dokovací stanice pro tablety mohou uživatelé při práci v kanceláři využívat pohodlí stolního počítače – jejich zařízení se ihned připojí k napájení a propojí se s monitory, pevnou sítí a externími zařízeními USB jako je klávesnice, myš a další příslušenství. Notebooky a tablety pohodlně zapadnou do dokovací stanice – bez jakékoli potřeby restartu – a odpojení znamená pouze zmačknutí jednoho tlačítka.

Craddle_STYLISTIC_Q555_Q775

Nový standard dokovací stanice Fujitsu omezuje celkové náklady na vlastnictví (TCO), neboť snižuje výdaje na počítačový hardware a přináší možnost opětovně využít existující dokovací stanice, když notebookům skončí životnost. Lidé spoléhající na vysokou mobilitu přitom mohou těžit z možnosti připojit se do dokovací stanice a pracovat na sdíleném kancelářském místě, aniž by museli kupovat či nosit množství kabelů a adaptérů nebo plýtvat časem při zapojování spousty zařízení pokaždé, když mění pracovní místo.

Ceny a dostupnost se liší podle parametrů a regionu, pro ČR dosud nebyly zveřejněny.

Reklama/Advertisement