Herní myš Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse

bezdrátová herní myš Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse

Společnost Lenovo představila v rámci veletrhu MWC 2022 lehkou bezdrátovou myš Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse, která uživatelům zajistí pohodlné a přesné ovládání počítače, skvělý výkon, přesnost a lepší ergonomii. Její tělo je vyrobeno s krátkým, nízkým zaoblením a štíhlým pasem s bočními úchyty, které mají zrcadlovou texturu pro větší pohodlí při držení myši. 

S váhou pouhých 75 gramů zvládá tato myš plynulý pohyb bez tření díky kluzným ploškám ze 100% teflonu (PTFE), které umožňují rychlejší a delší skluz. Část bezdrátové myši Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse obsahující  její baterii je vyrobena z recyklovaného plastu, který je znám pro svou vynikající tepelnou odolnost.

Myš také obsahuje důmyslné technologie jako je 19 000 DPI prostřednictvím senzoru Pixart 3370, optické mikrospínače a až šest programovatelných tlačítek. Uživatelé mohou použít myš Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse s USB-A donglem spolu s prodlužovacím adaptérem pro lepší dostupnost signálu.

Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse disponuje bezztrátovým 2,4 GHz Bluetooth i kabelovým připojením a je plně programovatelná s téměř 16,8 miliony kombinací RGB podsvícení. Myš je možné snadno nabít s USB-C nabíječkou nebo bezdrátově pomocí vhodné nabíječky Qi, jako je ta uvnitř základny herní stanice Lenovo Legion S600. Plné nabíjení trvá dvě hodiny6, ale díky velké kapacitě baterie poskytne tato myš až 10hodinovou výdrž již po rychlém 10minutovém nabíjení.

Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse

Připojení 2.4GHz / Bluetooth 5.0 /USB 2.0
VáhaZačíná na 75g
Technologie senzoruOptical Pixart 3370
Rozlišení senzoruAž 19,000 DPI
Maximální rychlost pohybu400 IPS
Maximální zrychlení40g
Baterie380 mAhAž 70 hodin na jedno nabitíUmožňuje nabíjení pomocí USB-C and bezdrátově s nabíječkou Qi Technologie Rapid charging
Odolnost tlačítkaOptical Switch a výdrží až 80 milionů kliknutí

Dostupnost a cena

Bezdrátová myš Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse bude na našem trhu k dispozici od září za cenu od 2 499 Kč včetně DPH.

Zdroj a foto: Lenovo

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.