Reklama/Advertisement

Herní sluchátka ASUS Strix 2.0 se dvěma mikrofony

Nová univerzální skládací herní sluchátka Strix 2.0 jsou vybavena velkými 60mm měniči a dvojicí mikrofonů. První je integrovaný na kabelu a usnadňuje komunikaci na cestách, druhý je na odnímatelném ramenu a využijete jej například při komunikaci se spoluhráči.

Sluchátka Strix 2.0 využívají velké 60mm neodymové měniče, které jsou schopny precizně reprodukovat poziční zvuky a hutné basy. Při hraní her tak rozpoznáte směr střelby nebo kroky nepřátel. Při poslechu hudby zajistí Strix 2.0 věrné prostorové podání; mluvené slovo zní čistě a srozumitelně.

ASUS Strix 2.0 headset_foldable

Herní sluchátka Strix 2.0 můžete využít s PC, počítači Mac, konzolemi PlayStation 4 i smartphony či tablety. Jsou vybavena adaptérem ve tvaru Y a prodlužovacím kabelem 1,5 metru, na jehož konci jsou samostatné konektory pro sluchátka a mikrofon, což zaručuje kompatibilitu jak s platformou PC, tak počítači Mac. Díky čtyřpólovému 3,5mm sdruženému konektoru pro sluchátka i mikrofon můžete sluchátka Strix 2.0 používat i se smartphonem, tabletem nebo herní konzolí PlayStation 4.

Dvojice mikrofonů najde využití doma i na cestách. Odnímatelné rameno se směrovým mikrofonem přijde vhod při hraní, kdy zajišťuje čistou a srozumitelnou hlasovou komunikaci s ostatními hráči. Na cestách můžete rameno jednoduše odejmout a uschovat. Komunikovat v tomto případě můžete prostřednictvím mikrofonu integrovaného v kabelu. Náušníky se navíc dají pro účely přenášení složit naplocho a pohodlně tak sluchátka přepravit na LAN party nebo herní turnaj.

Technické parametry:

  • Sluchátka: ASUS Strix 2.0
  • Konektor: 3,5mm kombinovaný audio konektor pro mobilní zařízení, 3,5mm rozbočovací kabel audio/mikrofon pro PC/Mac
  • Měniče: Průměr: 60 mm, Neodymový magnet, Impedance 32 ohmů, Frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, Citlivost 98 dB SPL
  • Hmotnost: 320 g (bez kabelu)
  • Kabel: Opletený kabel o délce 1,5 metru
  • Typ mikrofonu: odnímatelný, směrový, frekvenční rozsah 50 Hz – 16 kHz, citlivost −40 ± 3 dB

Sluchátka se v Česku a na Slovensku prodávají za 2 499 Kč, resp. 91,90 eur s DPH.

Zdroj a foto: Asus

 

You must be logged in to post a comment Login