Hodinky Huawei Watch kombinují nerezovou ocel a safírové sklo

Kulaté hodinky Huawei Watch nabízejí 1,4palcový dotykový AMOLED displej, safírové sklíčko, odolné proti poškrábání a tělo z nerezové oceli kované za studena. Jsou vybaveny systémem Android Wear, pohání je procesor Qualcomm s frekvencí 1,2 GHz, mají 4 GB paměti, 512 MB RAM a rozhraní Bluetooth 4.1. Nechybí jim ani senzor tepové frekvence a šestiosé pohybové čidlo.

Hodinky Huawei Watch jsou první chytré hodinky v rodině nositelných přístrojů Huawei.  Navrhl je tým zkušených designérů, který má za sebou již celou řadu módních i nadčasových hodinek a jejich design tak na první pohled zaujme pozorností k detailům. Hodinky mají jasný 1,4palcový displej AMOLED s rozlišením 400 x 400 bodů, jemností 286 ppi a kontrastním poměrem 10 000 : 1. V současnosti jsou to hodinky s nejjasnějším displejem se systémem Android Wear na světě.

Hodinky Huawei Watch

Hodinky Huawei Watch se skládají z více než 130 součástí. Korunka, pouzdro a závěsy řemínku jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, odolné proti poškrábání. Hodinky se ovládají tlačítkem umístěným na pozici 2 hodiny. Huawei Watch budou k dispozici ve zlaté, stříbrné a černé barvě.  Hodinky umožňují sladění s osobním vkusem majitelky či majitele. Na výběr tak bude více než 40 jedinečných ciferníků a také celá řada řemínků z různých materiálů a v různém provedení. Hodinky Huawei Watch se pro pohodlí uživatelů dodávají s magnetickou nabíječkou.

Reklama/Advertisement

Huawei Watch fungují na operačním systému Android Wear, jsou kompatibilní se smartphony se systémem Android 4.3 nebo vyšším a jejich optimální funkci zajišťuje výkonný procesor Qualcomm s frekvencí 1,2 GHz. Hodinky mají 4 GB paměti, 512 MB RAM a rozhraní Bluetooth 4.1. Pro sportovní nadšence nebo ty, které prostě jen zajímá jejich zdatnost, mají Huawei Watch senzor tepové frekvence, šestiosý senzor pohybu a barometr, který automaticky sleduje a zaznamenává v reálném čase, zda uživatel jde, běží, jede na kole, provozuje turistiku nebo spí. Uživatel může měřit různé parametry, od množství spálených kalorií přes tepovou frekvenci, stoupání, počet kroků nebo uběhnutou vzdálenost.

Huawei motivuje zákazníky ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu a pro nositelné přístroje vybudovala ekosystém pro zdraví a životní styl, který uživatelům pomůže stanovit si cíle a sledovat jejich plnění. Na ekosystému spolupracovala Huawei s partnery jako je Jawbone. Ekosystém Huawei Health vyhledává zdravotní a sportovní aplikace třetích stran, které motivují uživatele k pohybu a zdravějšímu životnímu stylu.

Hodinky Huawei Watch se budou prodávat ve více než 20 státech (Spojené státy, Velká Británie, Argentina, Austrálie, Brazílie, Kanada, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Hong-Kong, Itálie, Japonsko, Norsko, Filipíny, Rusko, Singapur, Jižní Korea, Španelsko, Švédsko, Švýcarsko a Spojené arabské emiráty). Podrobné informace o dostupnosti a cenách budou na každém jednotlivém trhu oznámené zvlášť. Informace o dostupnosti na českém trhu zatím nebyly zveřejněny.

Aktualizace 12.3.2015: Podle zahraničních zdrojů by se měly ceny hodinek pohybovat v přepočtu mezi 11000-13000 Kč.

Zdroj a foto: Huawei

 

Reklama/Advertisement