HP na CES 2024 uvádí notebooky HP Spectre, monitory HP a periferie HP a Poly

HP CES 2024 monitor Series 5, notebook Spectre x360 klávesnice 960 430 myš 690 specifikace cena

HP představila na veletrhu CES 2024 nové portfolio, zahrnující notebooky HP Spectre X360, monitory HP řady 5, audio systém Poly Studio, bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 20 a klávesnice HP 960 a 430.

HP CES 2024 počítač notebook laptop HP Spectre x360 14" 16" specifikace cena

Nejdůležitější novinky:

 • HP uvedlo na trh novou řadu notebooků HP Spectre x360, které jsou vysoce přizpůsobitelné osobním preferencím uživatelů, zejména díky integrované umělé inteligenci. Tyto konvertibilní počítače jsou navržené pro efektivní spolupráci a jsou vybavené největším haptickým touchpadem mezi 16palcovými počítači s operačním systémem Windows.
 • Vynikající audiosystém Poly Studio se stává součástí vybavení některých nových notebooků.
 • Bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 20 kombinují výkonnost a stylový design.
 • Ergonomická dělená bezdrátová klávesnice HP 960 a programovatelná klávesnice HP 430 nabídne uživatelům možnost personalizace pracovního prostředí. Obě patří ke špičce přizpůsobitelných mechanických Bluetooth® klávesnic na trhu.

Rozšířené možnosti nových notebooků Spectre x360

HP představuje novou řadu notebooků HP Spectre x360 14″ 2-in-1 HP Spectre x360 16″ 2-in-1. Oba modely se vyznačují vysokou mírou adaptability a integrují technologii umělé inteligence.

HP CES 2024 počítač notebook laptop HP Spectre x360 14" 16" specifikace cena

 • Přizpůsobení uživateli: notebooky jsou vybavené speciálním AI čipem, který nabízí pokročilé bezpečnostní funkce, jako je zámek při odchodu, automatické probuzení při přiblížení nebo ochrana soukromí s varováním před možným sledováním. Dále umožňují adaptivní úpravy obrazovky, například automatické ztlumení, když se díváte jinam, nebo proměnlivou obnovovací frekvenci pro efektivní výkon a energetickou účinnost. Notebook také automaticky optimalizuje výkon na základě používaných aplikací a stavu baterie.
 • Výkonná AI: díky třem procesorům (CPU, GPU a NPU) v procesorech Intel® Core™ Ultra a volitelným grafickým procesorům NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop, poskytují notebooky jedny z nejvyspělejších technologií pro lokální úlohy s umělou inteligencí, jako jsou úpravy fotografií a videí. Zajišťují rychlejší a efektivnější tvorbu obsahu i spolupráci.
 • Pokročilá spolupráce: nejnovější notebooky Spectre jsou prvními spotřebitelskými zařízeními s vyladěním zvuku od značky Poly, jejíž pokročilé technologie zajišťují vysokou kvalitu zvuku. Notebooky také nabízí vylepšení hovorů a videí pomocí Windows Studio Effects s funkcemi umělé inteligence, jako je automatické rámování, rozostření pozadí a možnost udržovat oční kontakt.
 • Dokonalý obraz: nejnovější notebooky Spectre nabízejí displej s až 2,8K OLED obrazovkou pro ostřejší obraz a živější barvy, spolu s certifikací IMAX Enhanced ideální pro sledování filmů. Poměr stran 16:10 poskytuje prostor pro zobrazení většího množství informací a lze jej upravit v rozmezí od 48 Hz do 120 Hz v závislosti na charakteru toho, co je zobrazováno.

Nové periferie pro větší volnost

Bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 20 nejnovější produkt z dílny Poly je ideální pro uživatele, kteří jsou často na cestách. Sluchátka Poly Voyager Free 20 poskytují výkonný zvuk a elegantní design. Jsou také vybavena adaptivním aktivním potlačením hluku (ANC), které efektivně eliminuje okolní ruch.

HP CES 2024 Poly Voyager Free 20 specifikace cena

Sluchátka mají očekávanou výdrž baterie až osm hodin při poslechu a jsou dodávána s přenosným nabíjecím pouzdrem Qi, které prodlouží životnost baterie až 2,5krát. Pro zvýšení pohodlí a celkového zážitku z poslechu nabízí mobilní aplikace Poly Lens personalizovaný test přizpůsobení s doporučením ideální velikosti ušních koncovek.

HP CES 2024 klávesnice HP 960 specifikace cena

Ergonomická bezdrátová klávesnice HP 960 představuje vrchol v oblasti adaptabilních klávesnic. Díky svému unikátnímu designu a dvěma zónám nabízí klávesnice vysokou míru pohodlí a přizpůsobení individuálním potřebám uživatelů. S 20 programovatelnými klávesami a samostatnou numerickou klávesnicí je HP 960 ideálním řešením pro různé pracovní úkoly.

Díky bezdrátovému připojení přes Bluetooth® a hardwarovému klíči umožňuje snadnou integraci do jakéhokoli pracovního prostředí. Klávesnice také reflektuje závazek společnosti HP k udržitelnosti – je vyrobená z 50 % recyklovaných materiálů a její obal pochází z udržitelných zdrojů.

HP CES 2024 myš HP 690 specifikace cena

Mezi další nové periferie HP patří:

 • Nabíjecí bezdrátová myš HP 690: HP představuje první myš na světě s Qi nabíjením a Bluetooth®, která má šest a více programovatelných tlačítek[xvi]. Myš je možné snadno přizpůsobit osobním potřebám prostřednictvím aplikace HP Accessory Center App.
 • Programovatelná bezdrátová klávesnice HP 430 poskytuje nejvyšší úroveň flexibility v oblasti mechanických klávesnic Bluetooth®[xvii]. Díky svému kompaktnímu designu je ideálním řešením pro ty, kteří často cestují nebo pracují na různých místech.
 • Cestovní rozbočovač HP USB-C G3: tento mobilní rozbočovač doplní notebook o pět základních portů, včetně jednoho portu USB-C®, dvou portů USB-A a portu HDMI. Nabízí škálovatelné napájení a možnost připojení plug-and-play na téměř jakémkoli zařízení[xviii].
 • Drátová klávesnice HP 400 s podsvícením: tato klávesnice je odolná proti polití a lze ji dezinfikovat[xix]. Dodává se s kabelem USB-C® a adaptérem USB-A pro snadné připojení.

HP CES 2024 klávesnice HP 430 specifikace cena

Monitory řady 5

HP obměňuje svou řadu displejů pro domácí uživatele a představuje první monitory řady HP Series 5. Modely 24, 27 a 32 nyní nabízejí kontrastní poměr 1500:1 a vylepšenou obnovovací frekvenci 100 Hz. Díky tenkému, lehkému provedení a přidanému portu HDMI je lze bez námahy připojit k více zařízením.

HP CES 2024 monitor Series 5 specifikace cena

Dostupnost a cena

 • 14palcový notebook HP Spectre x360 2 v 1 bude v České republice v prodeji od poloviny ledna za ceny od 39 990 Kč
 • 16palcový notebook 2 v 1 HP Spectre x360 bude v České republice v prodeji od poloviny ledna za ceny od 49 990 Kč
 • Očekává se, že bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 20 budou v ČR v prodeji v květnu 2024
 • Očekává se, že ergonomická bezdrátová klávesnice HP 960 bude v ČR v prodeji v dubnu 2024
 • Očekává se, že HP USB-C Travel Hub G3 bude v ČR v prodeji koncem února 2024
 • Očekává se, že displeje HP Series 5 budou v ČR v prodeji na jaře 2024

Zdroj a foto: HP

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.