HUAWEI Ascend G6 – chytrý mobil pro rychlou síť

Společnost Huawei představila na veletrhu GSMA Mobile World Congress (MWC) 2014 telefon HUAWEI Ascend G6 4G. Nový chytrý telefon s připojením 4G LTE je vybaven 4,5palcovým qHD displejem 960 x 540 LCD displejem s 245 PPI, 5megapixelovým předním fotoaparátem a uživatelským rozhraním Emotion 2.0.

HUAWEI Ascend G6 4G s tloušťkou 7,85 mm a hmotností 115 g staví Ascend G6 4G bude v prodeji v řadě barevných provedení, včetně černé se světle kovově šedou nebo růžově zlatou, nebo v bílé s růžovou či šampaňskou zlatou . HUAWEI Ascend G6 se rovněž dodává v 7,5 mm tenké 3G verzi, a to v černé, bílé, růžové, zlaté nebo modré barvě.

HUAWEI Ascend G6 01

Srdcem telefonu je výkonný čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a robustní 2000 mAh lithium-polymerová baterie, která umožňuje až 30 procentní úsporu energie. HUAWEI Ascend G6 4G disponuje připojením 4G LTE. Inteligentní fotoalbum, internet, upozornění a řízení práv poskytují úplnou kontrolu nad sdílenými informacemi. Funkce „one key scan“ navíc udržuje špičkový výkon prostřednictvím „sledování rychlosti telefonu“, „úspory energie“, „čištění paměti“ a „filtr spamu“. Ascend G6 4G rovněž podporuje sdílení NFC pro mobilní platby. Telefon je vybaven rozhraním Emotion UI 2.0. Navigaci výrazně usnadňuje nastavitelná výchozí obrazovka a pokročilejší uživatelská rozhraní „Standard“ a „Simplicity“. V souladu se svými preferencemi si lze vybrat z více než 1000 různých motivů.

Reklama/Advertisement

Ascend G6 4G nabízí zdokonalené fotografické funkce díky tipům na zaostřování a náhledům (vlastní technologie Huawei). Čočka se čtyřmi plastovými prvky (4P) na 5megapixelovém předním fotoaparátu umožňuje spontánní focení se zvukovým ovládáním, automatické rozpoznávání scény a automatickou retuš obličeje. Ascend G6 4G má širokoúhlý záběr 88 stupňů. Fotografiím dodáte další rozměr funkcí „Voice Photo“, která vyfotí snímek a nahraje k němu 10sekundový zvukový záznam. Ty lze pak sdílet na Facebooku a na WeChat.

HUAWEI Ascend G6 02

Zadní 8megapixelový fotoaparát se světelností AF BSI f/2.0 a čočce s pěti plastovými prvky (5P). nabízí vícenásobnou expozici, horizontální focení a panoramatické funkce. Natáčení nebo focení je snadné díky zabudovanému čidlu Sony IMX134, modrému skleněnému infračervenému filtru a integrovanému blesku.

HUAWEI Ascend G6 bude bude na českém trhu dostupný od května 2014 za doporučenou prodejní cenu 5990,- Kč vč. DPH.

Zdroj a foto: Huawei

Reklama/Advertisement